TVN 24 potwierdził bardzo smutną informację. Nie żyje Michał, był bardzo młody. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana, ale wiadomo, że był zakażony koronawirusem. W oficjalnym komunikacie napisano: -Otrzymaliśmy smutną wiadomość, że odszedł od nas…

TVN 24 potwierdził bardzo smutną informację dotyczącą śmierci młodego człowieka. Nikt się nie spodziewał, że Michał odejdzie tak wcześnie. Swój wpis na Facebooku mężczyźnie poświęcił prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

TVN: nie żyje uczeń zakażony koronawirusem

Smutne informacje pojawiły się wczoraj wieczorem. Prezydent Bydgoszczy poinformował, że nie żyje młody chłopak, uczeń jednej z bydgoskich szkół:

-Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę, byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy tylko o sobie. Nawet jak czujemy się świetnie. Stosujmy się do zasad dla bliskich, dla wszystkich wokół nas – napisał Rafał Bruski. 

Prezydent miasta nie chce ujawniać żadnych szczegółów związanych  z przyczyną śmierci chłopca, w komentarzach poinformował tylko:

-Niestety nie mogę ujawnić za dużo szczegółów, bo to sprawy bardzo osobiste. Niestety zmarł młody chłopak, uczeń jednej z bydgoskich szkół. Miał stwierdzony COVID.

TVN 24 potwierdził, że prezydent odmówił rozmowy z dziennikarzami z uwagi na to, że nie jest upoważniony, by rozmawiać o szczegółach dramatycznego wydarzenia.

  1. Oficjalnie potwierdzono. W Polsce wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  2. Nowe zmiany w szkołach. Trzeba się przygotować, ważne informacje dla uczniów i rodziców
  3. Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej

Prezydent Bydgoszczy: –Jak widać, ciągle żyjemy w świecie egoistów, których jak samych nie dotknie, to nie uwierzą

Internauci poddali pod wątpliwość fakt, że COVID mógłby być jedną z przyczyn śmierci Michała. Prezydent od razu odpowiedział niedowiarkom:

-Jak widać, ciągle żyjemy w świecie egoistów, których jak samych nie dotknie, to nie uwierzą. Nie życzę nikomu i jeszcze raz proszę, żeby uwzględnić, że nie każdy przeżywa to bezproblemowo i mógł jeszcze długo żyć, nawet mając inne choroby – zaznaczył Rafał Bruski.

Szczegółów na temat śmierci chłopaka dowiedziała się Gazeta Wyborcza. GW podaje, że 20-letni uczeń, źle się poczuł 2 października, wtedy też ostatni raz był w szkole, 7 października, zabrała go karetka i stwierdzono u niego niewydolność oddechową, następnego dnia testy potwierdziły COVID. Wyborcza podaje, że 20-latek zmarł w niedzielę rano i miał choroby współistniejące. Śmierć chłopca potwierdziła także szkoła. Bydgoski Zespół Szkół nr 30 napisał krótkie oświadczenie na swojej stronie internetowej:

-Otrzymaliśmy smutną wiadomość, że odszedł od nas nasz Uczeń i Kolega, Michał. Jego najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Niestety, nie podano przyczyny śmierci Michała.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy…

Opublikowany przez Rafał Bruski Poniedziałek, 12 października 2020

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mandat za brak maseczki w windzie, garażu i klatce schodowej. Za co jeszcze można otrzymać karę?
  2. Przedłużają zakaz w Polsce, niestety. Znamy szczegóły, uderzy w tysiące Polaków, szczególnie odczują go turyści
  3. Przekroczono stan alarmowy. IMGW wydało pilny komunikat, Polacy muszą się przygotować
  4. Czy uważasz, że przejście na nauczanie zdalne byłoby dobrym pomysłem?
  5. Od dzisiaj zmiany w funkcjonowaniu urzędów do odwołania. Nagle podjęli decyzję, doniesienia z kilku polskich miast
  6. Polacy znów masowo ruszą do Lidla. Sieć kusi pożądanymi przysmakami w atrakcyjnych cenach

Źródło: tvn24.pl, wyborcza.pl

 

 

Poprzedni artykułKategoryczny zakaz używania telefonów w szkole, popierasz?
Następny artykułPilne. Najczarniejszy możliwy scenariusz właśnie się zaczął, rządzący obiecywali Polakom co innego
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl