Agata Konarska była kiedyś bohaterką wielkiego skandalu w TVP. Jej gorący romans nieomal rozbił jedno małżeństwo. Teraz prezenterka poprowadzi nowy program na szykującym się do startu TVP Kobieta. 

Będzie opowiadać o sprawach biznesowych w kontekście kobiet. Jakie zagadnienia pojawią się w jej programie?

Agata Konarska poprowadzi program w TVP Kobieta

W telewizji publicznej. Już 8 marca w grze pojawi się kolejna stacja – TVP Kobieta. W programie będzie można zobaczyć programy przeznaczone przede wszystkim dla kobiet. Swoją formułą stacja ma nawiązywać do TVN Style. 

Pojawią się nowe propozycje, w tym „Kobieta w biznesie”. Wiadomo już, że tematyka programu będzie dotyczyć wynagrodzeń kobiet, powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim i łączeniu obowiązków domowych z pracą. 

Program ma o wszystkich tych zagadnieniach opowiadać prostym i przystępnym językiem. Dzięki temu ma trafić do większej liczby kobiet.

„Kobietę w biznesie” poprowadzi Agata Konarska, prezenterka, która najbardziej znana jest z „Kawy czy herbaty”. Aktualnie prowadzi w TVP Info „Okiem wiary”, gdzie wyjaśnia ostatnie wydarzenia z życia Kościoła. 

Teraz będzie potrzebna w nowej stacji TVP Kobieta. To właśnie tam Jacek Kurski gromadzi teraz swoje największe kobiece gwiazdy (oraz Tomasza Kammela). 

Wielki skandal z udziałem Konarskiej. Jej romans nieomal rozbił słynne małżeństwo

Agata Konarska była niegdyś bohaterką głośnego skandalu. W 2013 roku wdała się w romans z Piotrem Radziszewskim, ówczesnym dyrektorem programu pierwszego Telewizji Polskiej.  

Sprawa była głośna również z tego względu, że żoną Piotra Radziszewskiego była dziennikarka i prezenterka, Iwona Radziszewska. 

Ich małżeństwo przetrwało tę próbę, głównie ze względu na syna, Michała. Oboje wkrótce odeszli również z TVP wraz ze zmianą władzy. W stacji została jednak Konarska i to ona otrzymała teraz własny program.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [wirtualnemedia.pl]

Poprzedni artykułSmutna wiadomość. Nie żyje Alicja Helman
Następny artykułMaciej Dowbor zobaczył okładkę znanego czasopisma i postanowił zareagować. Na okładce pojawiła się jego żona