Popularny sklep internetowy deezee.pl wyszedł ze wspaniałą okazją dla swoich klientek. Dziś w nocy będą mogły nabyć piękne buty i sukienki aż 40 procent taniej. Promocja jest aktywna tylko z kodem rabatowym o treści NOC i potrwa do godz. 10:00 dnia jutrzejszego, tj. 29 czerwca.

Przed rozpoczęciem zakupów warto spojrzeć do regulaminu, w którym stoi zapisane, że promocje nie łączą się ze sobą, a reklamacja towaru odbywa się na zwykłych zasadach.

Nocna promocja na buty i sukienki

Deezee cieszy się wielką popularnością i uznaniem wśród polskich klientek. Nic dziwnego, że ich ulubiony sklep wyszedł z inicjatywą i zorganizował nocną wyprzedaż, w której ramach Polki będą mogły zakupić produkty z nowej oferty sklepu za zdecydowanie niższą cenę.

W przecenie znalazły się m.in. buty i sukienki, a pierwsze z brzegu rzucają nam się w oko gustowne sandałki płaskie Summer Break w kolorze Beżowym, które idealnie mogą przydać się na plażę lub nadmorskie spacery. Ich tradycyjna cena wynosi 119,99 zł, zatem po odjęciu 40 proc. ceny zapłacimy za nie 71,99 zł.

Podobnie sytuacja przedstawia się z sukienkami. Tutaj na internetowej półce pierwsza wyłania się Beżowa sukienka mini Belinda, którą możemy nabyć także w kolorze czarnym. Tutaj koszt jest o 10 zł wyższy niż w przypadku wyżej przytoczonych sandałków.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak to dopiero dwie krople w morzu nocnej promocji, do której trafiły również czarne klapki płaskie Kayra, których tradycyjna cena wynosi 69,99 zł. Łatwo można obliczyć, że z kodem NOC nabywczynie będą mogły się cieszyć z wydanych jedynie 41,99 zł.

Kobiety zmagające się z problemem niemożności wybrania sobie letniej spódnicy w rozsądnej cenie mogą nareszcie odetchnąć z ulgą za sprawą białej spódnicy jeansowej Stars in the sky, która z rabatem 40 proc. kosztować będzie 59,99 zł.

Warto się pospieszyć, gdyż chętnych nie brakuje, a wszystko dostępne jest do wyczerpania zapasów, a także do wcześniej wspomnianej godziny dnia jutrzejszego. Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia innego hitu lata.

Zobacz zdjęcia:

buty
fot. deezee.pl
buty
fot. deezee.pl
buty
fot. deezee.pl
buty
fot. deezee.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: deezee.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl