Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.07.2022 22:19

Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony

Małgorzata Kożuchowska
fot.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska udostępniła w mediach społecznościowych efekty najnowszej sesji zdjęciowej. Aktorka zachwycała w szykownej stylizacji, a internauci nie żałowali komplementów.

Aktorka od wielu lat jest jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu. Ochoczo zjawia się na ściankach, odpowiada na pytania reporterów, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych. Efekty jednej z nich pojawiły się na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych.

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w białej stylizacji

Ostatnia aktywność aktorki w mediach społecznościowych wygląda jak prawdziwy pokaz paryskiej mody. Udostępniony filmik pokazuje fragment pracy nad najnowszą sesją zdjęciową. Czarno-biały filtr i klimatyczna francuska muzyka nadają prawdziwej klasy całemu obrazowi.

Największą uwagę skupia jednak sama Małgorzata Kożuchowska, która na nagraniu przemierza urodziwe otoczenie w eleganckiej stylizacji. Do sesji została wykorzystana dopasowana marynarka oraz zwiewna spódnica do samej ziemi. Główną kolorystyką stylizacji była biel, która nadała aktorce ponadczasowego szyku.

Aby ożywić kreację, dodano połyskującą srebrną torebkę, którą Małgorzata Kożuchowska bawiła się podczas sesji zdjęciowej. Słoneczna pogoda wpłynęła na humor aktorki, która z uśmiechem pozowała do każdego zdjęcia.

Dodatkowe efekty sesji można zobaczyć w relacji aktorki na Instagramie, jednak sam filmik zrobił ogromne wrażenie na internautach. W komentarzach Małgorzata Kożuchowska otrzymała mnóstwo serduszek oraz komplementy.

Piękna, uwielbiam Twój styl. Ikona mody — zachwycała się jedna z internautek.

Małgorzata Kożuchowska chętnie pokazuje swój styl

Filmik promujący sesję zdjęciową to jeden z wielu postów artystki, na którym widać jej modowe stylizacje. Media społecznościowe wypełnione są jej wyborami na premiery filmów lub sesje.

Małgorzata Kożuchowska w doborze garderoby stawia na żywe kolory i mocne stylizacje, które podkreślą jej figurę, a jednocześnie będą przyciągać wzrok. Na jej profilu można więc zobaczyć posty w kolorowych garniturach lub sukienkach w modne groszki.

Gdy za oknem przebija się do nas letnia pogoda, warto zajrzeć na profil aktorki, by poszukać modowych inspiracji. Kilka dodatków do naszej garderoby sprawi, że będziemy przypominać prawdziwą gwiazdę kina.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w nowym filmie! Zobaczcie zwiastun „Zołzy”
  2. 66-letnia Monika Olejnik zrzuciła ubrania na plaży. Można pomylić ją z 20-latką w tym obcisłym stroju
  3. Sukienka podwinęła się chyba za mocno. Tak Małgorzata Tomaszewska bawi się na urlopie