Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ubiór Cleo odbiera mowę. Podczas Top of the Top Sopot Festival, wraz z tancerkami zaskoczyła Polaków
Michał Fitz
Michał Fitz 18.08.2022 00:45

Ubiór Cleo odbiera mowę. Podczas Top of the Top Sopot Festival, wraz z tancerkami zaskoczyła Polaków

Cleo
TRICOLORS/East News

Przy okazji takich wydarzeń jak Top of The Top Sopot Festival, który odbywa się w ostatnich dniach, gwiazdy często decydują się na dosyć ekstrawaganckie stroje sceniczne. Dziś telewidzów najbardziej zaskoczyła Cleo, choć wcale nie założyła na siebie kusej sukienki.

Jak można było się spodziewać, kreacja wokalistki miała nawiązania do rodzimego folkloru, z którym kojarzona jest od początku kariery. To by było jednak na tyle, jeśli chodzi o standardowe elementy.

Top of the Top Soport Festival: Co Cleo miała na sobie?

Piosenkarka postanowiła dziś wystylizować się na kowbojkę. Wyszła na scenę w czarnych, skórzanych spodniach z prześwitującymi elementami i czerwonymi frędzlami. Podobne miała przyszyte do założonej na górę ramoneski. Uwagę widzów najbardziej przykuwał jednak typowo kowbojski kapelusz, którego wnętrze było podszyte materiałem w kwiatowe, regionalne wzorki.

Warto zaznaczyć, że w podobny sposób wystylizowane zostały tancerki, które uzupełniały całe show. Te miały na sobie białe koszule, czarne kapelusze, a w biodrach przepasane były flanelami w czarno-czerwoną kratę. Wszystkie razem wyglądały jak żywcem wyjęte z westernu.

Jak widzowie ocenili Cleo na Top of the Top Sopot Festival?

Widzowie festiwalu w Sopocie bywają dosyć krytyczni, o czym przekonała się Margaret, której występ ewidentnie nie przypadł im do gustu. A jak ocenili kowbojską wersję Cleo? Choć spotkała się z mniejszą krytyką niż jej koleżanka po fachu, jej występ również nie został przyjęty najlepiej.

– Cleo to największa pomyłka tego festiwalu stwierdziła jedna z internautek.

– Dno i masakra — stanowczo kwituje inny z widzów.

– Czy Cleo nie pomylila swojej stylizacji z rodeo? – ironizuje inny z użytkowników, nawiązując do stroju piosenkarki.

Warto jednak zaznaczyć, że pośród sporej liczby krytycznych komentarzy da się wychwycić także odzew fanów Cleo, którym jej wykon przypadł do gustu.

– Ma mocny głos, dobry występ ocenia inna z internautek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”