Ukryta kamera pokazała całą prawdę na temat tego, jak traktowany jest nasz bagaż na lotnisku. Na nagraniu widać, że każda walizka jak śmieć jest rzucana i kopana przez pracowników. Żaden z nich nie miał pojęcia, że ich zachowanie wkrótce wyjdzie na jaw. Niestety, to praktyki stosowane na całym świecie.

Ukryta kamera na lotnisku w Luton obnażyła skandaliczne zachowanie pracowników. Mężczyźni zajmujący się bagażami nie zastanawiali się nad tym, co może być w środku. Jakich rzeczy lepiej nie przewozić w bagażu głównym?

Ukryta kamera na lotnisku

Jednemu z pasażerów udało się nagrać, co dzieje się z bagażami trafiającymi do obsługi lotniska. Mężczyźni postanowili usprawnić sobie pracę i zamiast delikatnie układać walizki, rzucali nimi, nie patrząc nawet na to, czy lądują na przyczepie. Niektóre z nich były nawet kopane. Podobne filmy nagrane przez świadków skandalicznego zachowania bez trudu można znaleźć w sieci.

ukryta kamera
fot. screen YouTube Daily News

Czy walizki w samolocie są bezpieczne? Walizki w samolocie nie są bezpieczne i nie należy mieć co do tego wątpliwości. O ile bagaż podręczny mamy pod kontrolą, o tyle z bagażem rejestrowanym może stać się wszystko. Z pewnością każdy z nas zna historie o zagubionych walizkach. Okazuje się, że nawet jeśli uda nam się odebrać główny bagaż, to nie mamy pewności, w jakim stanie będzie jego zawartość.

Czego nie można zabrać do samolotu?

Do samolotu nie można zabrać przedmiotów o ostrych krawędziach, substancji chemicznych, broni i jej imitacji, golarek czy płynów w butelkach o pojemności większej niż 100 ml. W szczególnych przypadkach dopuszcza się przewożenie lasek koniecznych do wspierania się czy niezbędnych leków. Szczegółowe informacje powinny znaleźć się w regulaminie linii lotniczych.

ukryta kamera
Fot. Pexels.com

Czego nie można przewozić w bagażu rejestrowanym? W bagażu rejestrowanym nie można przewozić materiałów wybuchowych i łatwopalnych oraz substancji chemicznych i toksycznych. Powinniśmy też uważać na zwierzęta czy pamiątki, które w naszym kraju są uważane za nielegalne. Choć lista rzeczy, których nie możemy spakować do takiej walizki, jest krótsza niż w przypadku bagażu podręcznego, to zwykle przewoźnicy sugerują, aby nie zostawiać tam pieniędzy, biżuterii, ważnych dokumentów czy sprzętów elektronicznych. Teraz wiemy, że sugestie nie są bezpodstawne, a szczególnie należy zabezpieczyć wszystkie delikatne i kruche przedmioty, które trafiają do luku bagażowego.

ZOBACZ FILM:

Nasz bagaż nigdy nie jest w stu procentach bezpieczny! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  3. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  4. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów
  5. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  6. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Poprzedni artykułZnana blogerka wstawiła zdjęcie z liskiem pustynnym na łańcuchu. „Marzyłam by mieć takie zwierzaka w domu”
Następny artykułPaulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozstanie. „Żyję i działam dalej”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.