Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama! Najnowsze zdjęcie Hani zachwyciło fanów gwiazdy. 7-latka jest oczkiem w głowie rodziców, którzy od czasu do czasu pokazują ją w swoich mediach społecznościowych. Tym razem urocza, jesienna fotografia pojawiła się na profilu Rafała Szatana.

Fani znanej pary już niejednokrotnie mogli zobaczyć Hanię. Okazuje się, że z wiekiem córka Barbary Kurdej-Szatan jest coraz bardziej podobna do gwiazdy. Dziewczynka ma ten sam uśmiech i identyczne oczy jak mama. Czy chciałaby pójść w jej ślady?

Ile lat ma córka Barbary Kurdej-Szatan?

Córka Barbary Kurdej-Szatan ma już 7 lat. Rafał Szatan pokazał urocze zdjęcie z córką, a internauci oszaleli na jej punkcie! Urocza 7-latka coraz bardziej przypomina mamę. Fani nie mają co do tego wątpliwości, choć niektórzy zauważyli też podobieństwo do taty! Hania odziedziczyła pasję po rodzicach i ma już na koncie pierwsze sukcesy w show-biznesie! Razem z Barbarą Kurdej-Szatan wzięła udział w sesji do jednego z magazynów, reklamowała sukienki, a nawet pojawiła się na planie serialu Polsatu! Czy niedługo zostanie dziecięcą gwiazdą?

córka
instagram.com/rafal.szatan_this_is_me

-Ona jest dzieckiem. Niech się rozwija jak dziecko. Chodzi na zajęcia muzyczno-teatralne i myślę, że to na razie wystarczy. Na razie nie mam takiego ciśnienia, aby występowała. Może gdyby chciała. Statystowała raz ze mną na planie W rytmie serca, pojechała ze mną do Kazimierza i była zachwycona, więc zobaczymy — mówiła aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Bez wątpienia mając tak utalentowanych rodziców, Hania ma ogromną szansę na zrobienie kariery w show-biznesie. Dziewczynce spodobała się praca w serialu, jednak na razie rodzice chcą, aby skupiła się na zabawie.

córka
instagram.com/rafal.szatan_this_is_me

Ile dzieci ma Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan ma jedno dziecko. Hania urodziła się w 2012 roku, tuż przed tym, jak kariera jej rodziców zaczęła nabierać tempa. Jej mama już rok po porodzie została twarzą sieci komórkowej, dzięki czemu zyskała dużą rozpoznawalność. Rok później poprowadziła Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu i dołączyła do obsady seriali M jak miłość i Pierwsza miłość. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce gwiazda może nieco zwolnić i skupić się na powiększeniu rodziny.

córka
instagram.com/kurdejszatan

My takie plany mamy od dawien dawna. Mam nadzieję, że te plany są bliższe niż dalsze, ale kiedy no to zobaczymy. Nie wiadomo, jak to tam zażre w naszych organizmach. Jest planowane — powiedziała Barbara Kurdej-Szatan dla Jastrząb Post.

córka
instagram.com/kurdejszatan

Córka Barbary Kurdej-Szatan nie może doczekać się rodzeństwa. 7-latka spędza z rodzicami każdą wolną chwilę, a aktorka wyznała, że Hania od dawna bardzo jej pomaga i bez wątpienia będzie świetną starszą siostrą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl