Uroda Haliny Frąckowiak nie przeminęła. Kobieta, która podbijała serca mężczyzn już od lat 60., wciąż zachwyca niezwykłą klasą, gracją, elegancją i osobowością. Wyjątkowa piosenkarka ze złotą płytą na koncie, której utwory do dziś cieszą się ogromną popularnością, stała się żywą legendą polskiej sceny muzycznej.
 
Halina Frąckowiak zadebiutowała w latach 60. podczas Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie konkurowała między innymi z Czesławem Niemenem. Uroda, charyzma, piękny głos i wrodzona elegancja zapewniły jej sławę na długie lata, a jej utwory takie jak Papierowy Księżyc czy Mały Elf stały się przebojami, które zna każde pokolenie Polaków.
 
Halina Frąckowiak kariera
 
Piosenkarka debiutowała w 1963 roku na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, a o zwycięstwo walczyła z takimi sławami jak Czesław Niemen czy Zdzisława Sośnicka. Później jej kariera potoczyła się z górki, współpracowała z wieloma polskimi zespołami. Przeboje w wykonaniu Haliny Frąckowiak nuciła cała Polska, jej piosenki do dziś są niezapomniane.
 
W sumie wokalistka ma na koncie ponad 20 płyt i kaset, mnóstwo występów na całym świecie, tysiące fanów i nieprzemijającą sławę. Wielbiciele gwiazdy nie tylko cenią jej talent, ale też niesłychaną urodę.
 
Halina Frąckowiak uroda

Halina Frąckowiak jest dowodem na to, że uroda wcale nie przemija. Słynna piosenkarka wciąż zachwyca, na jej widok na twarzach widzów od razu pojawia się uśmiech. Nic dziwnego, jej piękne rysy twarzy są wręcz powalające.

Gwiazda od zawsze kojarzy się z ciemnymi włosami, szczupłą sylwetką i pięknymi oczami. Od zawsze delikatnie podkreśla swoją urodę, ale nigdy nie przesadza z makijażem. Fani kochają na nią patrzeć, szczególnie gdy wykonuje swoje wielkie przeboje, takie jak Papierowy księżyc, Ktoś czy Anna już tu nie mieszka.

W całym kraju nie ma chyba nikogo, kto choć raz nie słyszałby piosenki Haliny Frąckowiak. Mimo że ta nie pojawia się zbyt często na medialnych wydarzeniach, swoim talentem i osobowością zapewniła sobie stałą sympatię i zainteresowanie fanów. 73-letnia piosenkarka bez wątpienia może być z siebie dumna.

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 18.06.2019 Charytatywny koncert dla Stana Borysa n/z: FRACKOWIAK HALINA
Poprzedni artykułCała Polska przekazuje dalej. Zaginęła 13-letnia Amelia, błagają o pomoc
Następny artykułKomunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.