Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W jakim stanie jest Wojciech Mann? Zabrał głos, podał prawdziwy powód korzystania z balkonika. Stało się jedno
Sara Karmańska
Sara Karmańska 08.06.2023 13:34

W jakim stanie jest Wojciech Mann? Zabrał głos, podał prawdziwy powód korzystania z balkonika. Stało się jedno

Wojciech Mann
fot. KAPiF

Wojciech Mann pojawił się na jednym z niedawnych wydarzeń, gdzie zaskoczył wszystkich swoją utratą wagi i poruszaniem się z pomocą balkonika. To zaniepokoiło jego opinię publiczną, a także jego licznych fanów. 

Legenda dziennikarstwa i jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów radiowych w Polsce odniósł się do swojego stanu. 

Wojciech Mann odniósł się do swojego stanu

Wojciech Mann odniósł się do swojego stanu w rozmowie z portalem „Wirtualna Polska”. Dziennikarz potwierdził, że w ostatnich dniach rzeczywiście porusza się z pomocą balkonika. Powodem nie jest jednak zły stan zdrowia, a kontuzja:

– Owszem, mam kontuzję nogi i muszę się przez jakiś czas wspierać różnymi urządzeniami ortopedycznymi, m.in. balkonikiem właśnie, ale wszystko idzie w dobrą stronę i mam nadzieję, że ten stan długo nie potrwa – ujawnił. 

Tragiczna śmierć pary, znaleziono ich w mieszkaniu. Cała Polska w szoku po mrożących doniesieniach

Wojciech Mann zapewnia, że nie trzeba się o niego martwić

Dziennikarz wyjaśnił, że to nie pierwszy raz, gdy pojawiają się jakieś plotki na jego temat:

– Spotykałem się już w życiu z różnymi plotkami na temat mojej osoby i mojego zdrowia. Nawet z takimi, że już nie żyję. Zapewniam, że wszystkie one były mocno przesadzone – powiedział. 

Wojciech Mann zapewnił, że jego fani nie muszą się obawiać o jego zdrowie:

– A poza nogami inne członki dobrze działają, głowę na szczęście też mam sprawną. Niemniej jednak bardzo dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam te osoby, które się o mnie niepokoją i pytają o mój stan zdrowia – powiedział.

Wojciech Mann znacznie schudł

Poza balkonikiem, w oczy rzuca się także znaczna utrata wagi dziennikarza radiowego. Dziennikarz przez wiele lat borykał się z nadwagą, dlatego ta zmiana bardzo rzuciła się w oczy. Ze słów Wojciecha Manna, jak również jego syna, wynika jednak, że ta zmiana nie jest spowodowana problemami zdrowotnymi. 

Wojciech Mann 1.jpg
fot. KAPiF
Wojciech Mann 2.jpg
fot. KAPiF

Źródło: WP Teleshow