W makijażu i bez niego nasze twarze zazwyczaj wyglądają zupełnie inaczej. Szczególnie jeśli malujemy się zgodnie ze współczesną modą — mocny makijaż oczu i konturowanie, które potrafi całkowicie zmienić kształt naszej twarzy. Ta dziewczyna miała już dosyć. Postanowiła po raz pierwszy pokazać się swoim fanom, tak jak wygląda naprawdę. 

Jej choroba sprawiła, że nigdy nie czuła się dobrze ze swoim wyglądem. Wstydziła się swojej twarzy, szczególnie po tym, jak z powodu jej wyglądu rozpadł się jej związek. Jednak miała dosyć ukrywania się i postanowiła pokazać się światu w i w makijażu i bez niego. Teraz jej historia pomaga wielu innym osobom, które zmagają się z tą chorobą, lub swoimi własnymi kompleksami.

W makijażu i bez niego — jesteśmy równie wartościowe

Sophia Ridlington od dziecka cierpi na łuszczycę, podobnie jak wielu członków jej rodziny. Dziewczyna zawsze otrzymywała od bliskich wiele wsparcia i pomocy w radzeniu sobie z chorobą. Jednak nie wszyscy ludzie byli tak wspierający, jak jej rodzina. 

W wieku nastoletnim większość z nas ma kompleksy, przed którymi trudno uciec. Najgorzej jednak mają ci z nas, którzy poza zwykłymi niepewnościami, zmagają się również z innymi czynnikami źle wpływającymi na naszą samoocenę. Sophii wiele lat zajęło, zanim zdobyła się na odwagę, by pokazać się światu i w makijażu i bez niego. 

w makijażu i bez
instagram.com/sophiaridlington_mua

Postanowiła pokazać się światu.

Odrzucenie zawsze boli

Kiedy z powodu jej choroby z Sophią zerwał jej chłopak, dziewczyna zaczęła się ukrywać. Pokazywanie światu swojej naznaczonej chorobą twarzy wydawało się niemożliwe. Jednak w wieku 22 lat zrozumiała, że nie jest w stanie w taki sposób przeżyć całego życia. Chociaż wiele osób zaobserwowało jej Instagrama dla jej zdolności do robienia makijażu, wszyscy byli zachwyceni jej odwagą.

Kiedy pokazała po raz pierwszy, jak wygląda jej twarz bez makijażu, był to swego rodzaju manifest. Jej odwaga i jej słowa pełne otuchy pomogły wielu młodym osobom podjąć walkę ze swoimi kompleksami. To świetnie, że coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że ich wartość nie zależy od tego, w jakim stopniu ich wygląd odpowiada obecnej estetyce!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

w makijażu i bez
instagram.com/sophiaridlington_mua

Chcę być akceptowana.

w makijażu i bez
instagram.com/sophiaridlington_mua

Nie będzie dłużej się ukrywać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Nie mogła uwierzyć, w wygląd swojej córeczki po porodzie. Jej decyzja to lekcja dla nas wszystkich
  3. 92-latka dowiedziała się, że zostało jej kilka miesięcy życia. Wnuk zadał jej wtedy jedno pytanie
  4. Byli w sobie szaleńczo zakochani, ale rozdzieliła ich wojna. Po 75 latach spotkali się ponownie
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: mirror.co.uk

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci Piotra. „Mam poczucie, że nic gorszego mnie już w życiu nie spotka”
Następny artykułJak zostać modelką? 7 złotych rad, które pomogą ci zacząć karierę
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego