Michał Wiśniewski w ostatnich miesiącach skutecznie odbudowywał swoją pozycję w show-biznesie, z czego może być bardzo zadowolony, ale teraz przyszedł dla niego smutny czas. Można tak sądzić, po opublikowanym przez niego poście.

Wokalistka wrzucił bowiem na Instagrama dwa czarno-białe zdjęcia, na których widnieją jego najbliżsi. Czyżby kogoś z nich już zabrakło?

Michał Wiśniewski w żałobie?

Nie dysponujemy na tę chwilę informacjami, które mogą absolutnie potwierdzić, że Michał Wiśniewski rozpacza po stracie bliskiej mu osoby, ale możemy tak wnioskować na podstawie opublikowanych przez niego fotografii. Na Instagramie pojawiły się bowiem fotki, na których znajduje się z bliskimi, między innymi z córką Fabienne. Centralnym elementem obydwu jest postać jego przyjaciela. Można przypuszczać, że to właśnie jego stratę opłakuje piosenkarz.

– I znów serce krwawi, a rozum pojąć nie potrafi — skwitował smutno wokalista.

W sekcji komentarzy nie brakuje osób, które składają swojemu idolowi wyrazy współczucia. Fani przeżywają stratę piosenkarza razem z nim, choć oni również nie do końca wiedzą, co się stało. Pośród komentarzy z kondolencjami możemy bowiem znaleźć też wiele tych, w których obserwujący dopytują się o kontekst tych smutnych fotek. Póki co jednak sam wokalista nic nie wyjaśnił. Zresztą, jeśli faktycznie przeżywa żałobę, wątpliwe, by chciało mu się teraz odpowiadać na komentarze fanów.

– Trzymaj się i tule — wspiera jedna z fanek.

– Tak mi przykro — dodaje kolejna obserwująca.

– Najszczersze wyrazy współczucia — brzmi kolejny z życzliwych komentarzy.

– Ktoś wie, co się stało? – dopytuje zaciekawiona internautka.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno temu Michał Wiśniewski przeżywał inną żałobę. Na początku marca zmarł bowiem Andrzej Łągwa, ojciec Jacka, współzałożyciela zespołu „Ich Troje”. Można przypuszczać, że odczuł tragedię swojego bliskiego przyjaciela.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl