Pamiętacie Annę Palkę z serialu paradokumentalnego W11? Grała w nim jedną z policjantek wydziału śledczego. Po zakończeniu emisji gwiazda całkowicie odmieniła swoje życie. Co takiego zrobiła po zakończeniu programu TVN w 2014 roku?

Anna Palka była gwiazdą programu W11, a także zawodową policjantką. W latach 2000-2005 służyła Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. Następnie w Legionowie pracowała jako dzielnicowa, później w sekcji dochodzeniowo-śledczej.

Anna Palka z W11 w 2014 roku podjęła ważną decyzję

W 2014 roku, po 10 latach pracy na planie paradokumentu, zakończyła także swoją służbę w policji i przeszła na emeryturę. Jak wiadomo, mogła zrobić to wcześniej, ponieważ to jeden z przywilejów służb mundurowych.

Jednak kiedy zakończyła pracę w policji, nie spoczęła na laurach. Anna Palka zaangażowała się w działalność w samorządzie gminy Babice. Jak sama tłumaczyła, zrobiła to, ponieważ miała dużo wolnego czasu.

Szczerze mówiąc, nie wierzyłam, że się dostanę, tym bardziej że miałam reprezentować w sołectwie Zagórze inny okręg wyborczy niż ten, w którym mieszkam. Mimo wszystko się udało. Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać — powiedziała w rozmowie z Gazetą Krakowską.

Wygląda na to, że w życiu prywatnym gwiazda W11 również odnalazła szczęście. Jest żoną Piotra, z którym jest od ponad 30 lat, razem doczekali się dorosłej już córki Karoliny.

Anna Palka została babcią i z pewnością najwięcej czasu spędza na zabawie ze swoimi wnuczkami. Wiktoria i Maja być może kiedyś będą mogły zobaczyć babcię w starych odcinkach programu.

Była policjantka jest również coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych. Co jakiś czas wrzuca rodzinne zdjęcia na Facebooka, pokusiła się również o założenie konta na Instagramie. Dzieli się na nim swoimi fotografiami z mężem, wnuczkami czy pokazuje wakacje oraz swoje psy.

Pamiętacie W11?

Pamiętacie W11? To był polski serial paradokumentalny, emitowany na stacji TVN w latach 2004-2014. Jego format był oparty na niemieckim oryginale K11: Kommissare im Einsatz na licencji Constantin Entertainment.

W każdym odcinku jedna z trzech par programowych komisarzy rozwiązywali kryminalną sprawę. Na żywo mogliśmy zobaczyć, jak mniej więcej wyglądają kulisy policyjnych śledztw oraz w jaki sposób dochodzi się do prawdy.

Anna Palka była w parze z Rafałem Kopaczem, ale oprócz nich mogliśmy podziwiać pracę Anny Potaczek, Macieja Dębosza, Joanny Czechowskiej czy Sebastiana Wątroby. Jakaś ich sprawa szczególnie zapadła wam w pamięć? Ciekawe co robią dzisiaj pozostali aktorzy z W11?

Zobacz zdjęcia:

w11
fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News

Anna Palka w 2014 roku zdecydowała się przejść na emeryturę.

w11
fot. facebook.com/Anna Palka

Teraz skupia się na działalności w samorządzie i życiu rodzinnym. Policjantka doczekała się dwóch wnuczek!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik

 

Poprzedni artykułPilne: Sąd podjął decyzję w sprawie 15-letniego Kacpra. Chłopak przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji
Następny artykułPolskę obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje ceniony aktor. Informację przekazano dopiero po kilku dniach
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl