Pewnie większość widzów telewizji TVN pamięta piękną blond policjantkę z programu W11- Wydział śledczy. Serial był emitowany na antenie stacji od 2004 roku do 2014 roku, minęło juz zatem kilka lat od jego emisji. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się słynna Joanna Czechowska? Jej zdjęcia, które trafiły do sieci, wprost odbierają mowę.  

Joanna Czechowska u boku Sebastiana Wątroby rozwikłała niejedną zagadkę. Partnerzy przez niemalże dekadę zapewniali rozgrywkę Polkom i Polakom grając w serialu W11- Wydział śledczy. Od emisji ostatniego odcinka serialu minęło już prawie 7 lat, od tamtej pory aktorzy trochę się zmienili. 

Joanna Czechowska robi furorę w sieci 

Joanna Czechowska przez niemal dekadę grała w paradokumentalnym serialu W11 – Wydział śledczy. W produkcji brali udział prawdziwi policjanci, którzy z każdym odcinkiem rozwiązywali kolejną zagadkę. 

Serial cieszył się wielka sympatią wśród widzów i był chętnie oglądany przez Polki i Polaków w tamtym czasie. Jednak od emisji ostatniego odcinka minęło juz sporo czasu, postanowiliśmy zatem sprawdzić, co słychać u naszych bohaterów. 

Joanna Czechowska założyła konto na Instagramie, jednak po ilości zdjęć można stwierdzić, że zaprząta sobie głowy regularnym publikowaniem. 

Na jej profilu znaleźliśmy zaledwie 10 kadrów, z czego pierwsze pojawiło się tam 16 marca 2018 roku, zatem prawie 3 lata temu. Mimo to jesteśmy zachwyceni wyglądem Joanny Czechowskiej, a szczególnie kadrów z siłowni, które są nieco świeższe.

Ja wygląda nadkomisarz z serialu W11

Trzeba przyznać, że Joanna Czechowska wciąż prezentuje się fenomenalnie. Mimo tego, że widzowie TVN nie wiedzieli jej już prawie 7 lat, to z pewnością nie mieliby problemu, by ją rozpoznać.

Policjantka nie zmieniła się wcale, a można by nawet rzec, że jest jeszcze piękniejsza. Ze zdjęć łatwo wywnioskować, że Joanna Czechowska regularnie uprawia sport i nie chodzi tylko o kadry z hantlami. 

Blond policjantka ma rewelacyjna figurę, której pozazdrościłaby jej niejedna kobieta. Zgadzacie się z naszą opinią? 

Jeżeli jesteście ciekawi, co dzieje się u innych gwiazd, które dawno gościły na ekranie, zapraszamy do lektury >tutaj< i >tutaj<

Zobacz zdjęcia: 

Joanna Czechowska
Screen z instagram.com/j_czechowska/

Joanna Czechowska rozciąga się na siłowni.

Joanna Czechowska
Screen z instagram.com/j_czechowska/

Gwiazda W11 nie zmieniła się od emisji ostatniego odcinka serialu. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułGessler pokazała zdjęcie, na którym waży 46 kg. Fani osłupieli „Bardzo trudny czas”
Następny artykułSposoby na jędrne ciało – jak zadbać o jego piękny wygląd?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.