Anna Wendzikowska wywołała prawdziwą burzę w mediach, publikując konkretne historie dotyczące mobbingu w TVN. Za jej przykładem o podobnych sytuacjach opowiedzieli potem jeszcze Sebastian Wątroba czy Monika Richardson. Teraz prezenterka ujawnia kolejne, przykre kulisy.

Wcześniej jednak nie decydowała się na pisanie o osobach wymienionych z imienia i nazwiska, choć można było się domyślić, o kogo chodzi. Teraz napisała, jaki żal ma do konkretnej osoby, z którą długo się znała.

O kim pisze Anna Wendzikowska?

Tym razem prezenterka wprost napisała o Annie Tatarskiej. Ta, jak zapewnia Wendzikowska, była jej koleżanką przez lata i ze względu na ich prywatną relację dobrze wiedziała, jak traktowano jej znajomą w stacji.

Mimo to Tatarska zaczęła współpracować z redakcją „Dzień Dobry TVN”, co mogło działać na szkodę Wendzikowskiej. Prezenterka ma koleżance za złe, że ta nic z tym nie zrobiła, a po prostu wykonywała służbowe obowiązki. Upubliczniała nawet prywatne wiadomości, które wymieniała z nią w tej sprawie. Pomimo uwag prezenterki, że ta czuje się przez nią oszukana, Tatarska była niewzruszona

– Może mam za duże oczekiwania, ale wydaje mi się, że kobieta, która tak mocno na każdym kroku podkreśla swój feminizm i szczyci się swoją prawością i walką o wartości, robiąca coś takiego, to totalna hipokryzja — pisała o znajomej Wendzikowska.

Fani Anny Wendzikowskiej już atakują Tatarską

Warto zaznaczyć, że sama Anna Tatarska jeszcze w żaden sposób się do sprawy nie odniosła. Zdążyła już jednak odczuć jej konsekwencje. Pod jej ostatnim wpisem na Instagramie, który dotyczy czegoś zupełnie innego, konkretnie wizyty w galerii sztuki, pojawiło się mnóstwo krytycznych, momentami nawet obelżywych komentarzy pod jej adresem.

Fajna z Pani koleżanka. Żałość — pisze jedna z internautek.

– Taka z pani Feministka jak z koziej du** trąba — nie przebiera w słowach kolejna komentująca.

– Straszna baba jesteś — brzmi kolejna z takich reakcji.

Zobacz zdjęcia:

Anna Wendzikowska
instagram.com/annawendzikowska
Anna Wendzikowska
instagram.com/annawendzikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN wprowadza zmiany po oskarżeniach o mobbing. Anna Wendzikowska niedowierza: „Serio?”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

 

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl