Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weronika Rosati przeszła ogromną przemianę! Na najnowszym zdjęciu nie da się jej rozpoznać
Martyna Derdak
Martyna Derdak 14.12.2019 13:04

Weronika Rosati przeszła ogromną przemianę! Na najnowszym zdjęciu nie da się jej rozpoznać

instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati w ostatnim czasie przeszła radykalną metamorfozę. Na zdjęciu, które dodała na swój profil na Instagramie możemy zobaczyć, że zdecydowała się na naprawdę odważne kroki. Można powiedzieć, że jest nie do rozpoznania!

Gwiazda z powodu nowego projektu zdecydowała się na radykalną zmianę. Na zdjęciu, które zamieściła w internecie, widzimy, że nie ma już swoich długich, ciemnych włosów.

Weronika Rosati przeszła metamorfozę

Aktorka w ostatnim czasie wiele zmienia w swoim życiu. Przede wszystkim wzięła udział w wielu nowych projektach, które owocują dużymi sukcesami. Poza filmami, a także serialami zdecydowała się być twarzą kilku kampanii reklamowych. Na potrzebę jednej z nich postanowiła przejść całkowitą metamorfozę.

Zapewne każdy z nas kojarzy gwiazdę z jej długimi, zadbanymi włosami. Na najnowszym zdjęciu, które dodała na Instagrama możemy zauważyć, że są one już przeszłością. Wygląda na to, że Weronika Rosati postanowiła bardzo skrócić ich długość, a co więcej zafarbować je na jasny kolor, który swoim odcieniem wchodzi w delikatny róż.

Nie wiemy, czy jest to peruka, czy prawdziwa, szalona metamorfoza. Wiemy jednak, że w nowym wizerunku wygląda naprawdę kosmicznie. Do włosów dopasowała złoty, obcisły kombinezon z długimi rękawami. Całość dopełniają popularne, zimowe buty.

Gdzie grała Weronika Rosati?

Weronika Rosati zadebiutowała jako aktorka w filmie Klasa na obcasach, w 2000 roku. Następnie przyszedł czas na kolejne seriale, takie jak M jak miłość, Samo Życie, Pitbull, czy też Majka.

Rok 2013 był dla niej przełomowy. Aktorka została nominowana wtedy przez Polską Akademię Filmową do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł dla najlepszej aktorki za rolę w Obławie. Ponadto, w tym samym czasie zdobyła nagrodę im. Poli Negri Polityka, a także Plejada Top Ten 2013 Award.

W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć Weronikę Rosati w dwóch filmach, które cieszyły się wielką oglądalności na wielkim ekranie. Mowa tutaj o polskich produkcjach: Porady na zdrady, a także Podatek od miłości. W tym roku zadebiutowała, także w nowym serialu Polsatu, Zawsze Warto, gdzie otrzymała jedną z głównych ról.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Weronika Rosati

Weronika Rosati przeszła ogromną metamorfozę!

Weronika Rosati

W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć aktorkę w serialu Zawsze Warto.

weronika rosati

Cały swój wolny czas, aktorka poświęca malutkiej córeczce, która jest dla niej całym światem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 17-latek. Wszystko przez zbyt gwałtowny ruch głową
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: filmpolski.pl, jastrzabpost.pl