Wesele to dla państwa młodych najważniejsza impreza w życiu. Niestety, czasami zabawa wymyka się spod kontroli i prowadzi do agresywnych i nieprzewidywalnych zachowań! Do takiej szokującej sytuacji doszło na oczach wszystkich gości. Wesele nie przebiegło tak, jak wymarzyła sobie młoda para. Epizod został nakręcony i zyskał ogromny rozgłos!

Chyba każdy marzy o weselu jak z bajki. Nic dziwnego, w końcu ślub z założenia bierzemy raz w życiu i chcemy go zapamiętać jak najlepiej. Oczywiście, ważne jest również, aby jak najlepiej umilić czas zaproszonym gościom. Wesele planuje się więc z ogromnym, niekiedy nawet kilkuletnim wyprzedzeniem. Ślub to w końcu nie tylko biała suknia i garnitur. Na zadowolenie zgromadzonych wpływa także dobra muzyka, jedzenie, a także weselne rytuały!

Weselne rytuały

Jedną z bardziej znanych atrakcji na weselu są oczepiny, czyli dawny obrzęd, podczas którego panna młoda przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny. Organizacja współczesnych oczepin odbywa się najczęściej wokół kilku, najpopularniejszych gier. Jedną z nich jest rzucanie przez pana młodego krawatem, natomiast przez panią młodą bukietem, bądź welonem.

Panienka, która złapie bukiet, zgodnie z przesądem nie tylko zazna w życiu szczęścia, ale również jako kolejna stanie na ślubnym kobiercu. Nikt by się jednak nie spodziewał, że ta zabawa może wzbudzić aż tyle emocji i kontrowersji. Na jednym z przyjęć weselnych przez właśnie taką zabawę o mały włos nie doszło do tragedii!

wesele
youtube.com The Viral

Panna młoda nie przypuszczała, że zabawa wywoła takie emocje. 

Wesele omal nie skończyło się tragedią

Okazało się, że dwie kobiety zbyt poważnie podeszły do weselnego rytuału i za wszelką cenę postanowiły złapać ślubny bukiet. Doszło prawie do rękoczynów! Sens takiego zachowania pozostaje dla nas zagadką, ponieważ uczestniczki wesela mogły zrobić sobie wielką krzywdę, a dodatkowo zniszczyć młodej parze dopiętą na ostatni guzik uroczystość.

Goście weselni bardzo szybko zaczęli reagować na zaistniałą sytuację i z pewnością nie zapomną tej imprezy do końca życia. Na końcu zaistniałej sytuacji na szczęście nikomu nic się nie stało. Wstrząsającą walkę udało się uwiecznić na nagraniu, które następnie trafiło do sieci. Zdania są podzielone. Niektórzy śmieją się z wręcz abstrakcyjnego zachowania kobiet, drudzy zaś twierdzą, że ich czyny przekroczyły akceptowalne społecznie granice.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA: 

Kobiety przez swoje zachowanie mogły wyrządzić sobie wielką krzywdę!

 
wesele
youtube.com The Viral

Goście na weselu zapomnieli, że była to tylko zabawa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Dziecko było marzeniem Eweliny. Wtedy zobaczyła zdjęcia kobiet po porodzie i się rozmyśliła
  3. Pierwszy pocałunek: 20 porad jak tego nie sknocić
  4. Kot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania mopsa. Bezsilność psa jest rozbrajająca
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.