Krzysztof Rutkowski od 3 lat jest w związku małżeńskim z Mają Plich, z którą utrzymywał relację już dużo wcześniej. Obydwoje mają dziś już 10-letniego synka, który imię odziedziczył po ojcu. Jak im się układa w małżeństwie?

Nie ma bowiem wątpliwości, że detektyw jest człowiekiem nieustępliwym i bardzo zapracowanym. Czy wobec tego trudno się z nim żyje?

Czy Krzysztof Rutkowski i jego żoną są szczęśliwym małżeństwem?

Maja rozmawiała z czasopismem „Twoje Imperium” i gdy została zapytana o to, jak wygląda jej małżeństwo, absolutnie nie odpowiedziała zdawkowo. Wręcz przeciwnie, o swojej relacji i mężu mówiła bardzo chętnie i jak się okazało, w zasadzie w samych superlatywach.

Podkreślała przy tym, że ich związek nie tylko przetrwał próbę czasu, ale także dzięki niej się bardziej zacieśnił. Stwierdziła, że na początku relacji być może nieco ze sobą rywalizowali, ale dziś już tak nie jest. Teraz kochają się jeszcze mocniej i jeszcze namiętniej. Przy okazji nie omieszkała wbić szpilki innym gwiazdom, które tyle szczęścia w miłości nie miały.

Nawet ci, którzy przyrzekali sobie miłość przed ołtarzem, zdążyli się rozstać i przysięgać kolejny raz, a u nas miłość jest coraz większa — wyjawiła żona detektywa.

Warto podkreślić, że Maja musi mieć naprawdę wyjątkowy wpływ na Krzysztofa Rutkowskiego. Całkiem niedawno w rozmowie z Izabelą Janachowską przyznał on, że dzięki żonie przekonał się do zwierząt domowych. Teraz jest wprost zauroczony pieskiem rasy chihuahua. Do tego stopnia, że wpuszcza go nawet do łóżka, choć wcześniej nie wyobrażał sobie zwierzęcia w domu ze względu na higienę.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub


Źródło: kobieta.wp.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl