Właśnie ogłoszono jurorski skład najnowszej edycji „The Voice od Poland”. Widzowie są mocno podzieleni, ale spora część z nich nie kryje swojego rozczarowania, chca bowiem, by w jury ponownie zasiadł Michał Szpak. W mocnych słowach podsumowali zmiany, na które zdecydowała się TVP.

W ubiegłej, 12. edycji programu w jury zasiadali: Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak. Jak się okazuje, wkrótce w fotelu jury zasiądzie nowa twarz. Artystka wywołała dyskusję w sieci.

„The Voice of Poland 13” bez Michała Szpaka

Muzyczny program „The Voice of Poland” przyciąga przed szklane odbiorniki masę widzów, na których oczach niekiedy rodzą się prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Występy uczestników ocenia jury, którego skład na przełomie lat wielokrotnie się zmieniał.

W zbliżającej się nowej edycji na fotelu jurorskim zasiądzie zupełnie nowa artystka. Mowa o Lanberry, która niegdyś sama brała udział w programie, jednak żaden z jurorów się nie odwrócił.

Informacja ta wzbudziła niemałe poruszenie. W komentarzach na oficjalnym profilu „The Voice of Poland” mnożą się opinie widzów, którzy liczyli na powrót Michała Szpaka.

Słabo. Michał Szpak powinien wrócić, był najlepszy.

Czyli Michała pewnie nie będzie… Ahh wielka szkoda. Uwielbiałam te emocje z nim — czytamy w komentarzach na profilu programu.

Przypomnijmy, że Michał Szpak wcielał się w rolę jurora w czterech edycjach „The Voice of Poland”.

Kim jest Lanberry?

Lanberry, a tak właściwie Małgorzata Uścisłowska, wzięła udział w przesłuchaniach do „The Voice of Poland” w 2013 roku. Wówczas nie udało jej się przejść dalej, a żaden z ówczesnych jurorów się nie odwrócił.

Mimo to udało jej się rozwinąć karierę. Lanberry jest odpowiedzialna m.in. za takie utwory jak „Superhero” czy „Anyone I Want To Be”, które wykonały kolejno Viki Gabor i Roksana Węgiel. Obie wokalistki zwyciężyły wówczas konkurs Eurowizji dla dzieci.

Więcej informacji o nowej jurorce znajdziecie TUTAJ.

Co sądzicie o udziale Lanberry w „The Voice of Poland 13”?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Szpak nazwany „zbójem” przez nauczyciela. Nikt nie spodziewał się takich słów
  2. Aleksandra Kwaśniewska świętuje z mężem. Czekali bardzo długo, w końcu udało im się zaszaleć w stolicy
  3. Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy