Trwała emisja Polsat SuperHit Festiwal, a tymczasem Krzysztof Cugowski przekazał ważny komunikat. Wieści będą szczególnie zaskakujące dla widzów TVN.

Krzysztof Cugowski nie może ostatnio narzekać na brak zajęć. Dopiero co zakończyła się 16. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w której zadebiutował na fotelu jurorskim, a już ponownie wylądował na scenie, dzieląc się muzyką z fanami. W ostatnią środę dał koncert, o którym poinformował na swoim Instagramie.

W tygodniu lider „Budki suflera” wystąpił dla mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej, zaś już dziś wieczorem ze swoją debiutancką balladą wystąpił jego syn, Piotr.

W piątkowy wieczór Krzysztof Cugowski przekazał nagły komunikat

Piotr Cugowski wystąpił podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal, jako. Wykonał utwór „Kto nie kochał”, „śpiewająco” zapowiedziany przez gospodynię wydarzenia — Paulinę Sykut-Jeżynę. Tymczasem jego ojciec także nie próżnował i zamieścił w mediach społecznościowych zaskakujący komunikat.

Fanów mógł zaskoczyć fakt, że już jutro Krzysztof Cugowski, wraz z towarzyszącymi muzykami pojawi się w „Dzień dobry TVN”, a po godzinie 11:00 da w studio krótki koncert.

Gwiazdor opowie m.in. o najnowszym singlu, zapowiadającym nadchodzący album. Widzowie zapewne będą więc mogli posłuchać utworu „Panaceum”. Ze słów wokalisty na antenie „Jedynki” Polskiego Radia wynika, że płyta może się ukazać już w okolicach Bożego Narodzenia.

Będziecie oglądać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl