Dawid Kwiatkowski kilka tygodni temu zakończył promocję swojej nowej płyty i to z pewnością był wyjątkowy powód do świętowania. Tych jest jednak w ostatnim czasie więcej, a niektóre dostarczają mu najbliżsi.

Na Instagramie Dawid Kwiatkowski stara się codziennie przekazywać fanom wiele dobrej energii. Ostatni wpis dotyczył pewnego specjalnego członka rodziny. Mowa tu bowiem o jego psie, który wabi się Weedie. Poczciwy czworonóg świętuje dziś swoje urodziny.

Dawid Kwiatkowski świętuje urodziny psa

Dawid Kwiatkowski poinformował o tym wyjątkowym święcie za pośrednictwem swojej instagramowej relacji. Opublikował w niej filmik, na którym widać, jak jego szczęśliwy piesek wybiega z wody z zabawką w ustach. Kto wie, być może to właśnie jego urodzinowy prezent?

Nie ma bowiem wątpliwości, że piosenkarz przygotował dla swojego ukochanego zwierzaka coś specjalnego. Wielokrotnie podkreślał, jak bardzo ważny jest dla niego czworonóg. Świętował z nim także międzynarodowy Dzień Psa.

Mało tego, Dawid specjalnie dla swojego przyjaciela podrasował także bus, którym wraz z ekipą wybiera się w swoje koncerty. Zamiast siedzeń zamontował wygodną kanapę, na której Weediemu wygodniej się ułożyć. W samochodzie jest też miejsce na miski i inne akcesoria dla psiaka.

Ukochany towarzysz wokalisty 1 sierpnia skończył 8 lat. Należy do specyficznej rasy boston terrier, znanej ze swojej żywiołowości i zamiłowania do wspólnych zabaw. Kilka lat temu w wywiadzie dla „Pudelka” Dawid Kwiatkowski opowiadał, że psiaka kupił z hodowli. Mimo, iż czworonóg uwielbia wygody, dzielnie towarzyszy swojemu opiekunowi podczas tras koncertowych. Razem z ekipą przemierzył już setki tysięcy kilometrów.

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
fot. youtube.com/PUDELEK

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski na wizji wspominał przykre wydarzenia z dzieciństwa
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl