Magda Gessler pojawiła się na wózku inwalidzkim na lotnisku. Fani byli wstrząśnięci złym stanem zdrowia gwiazdy „Kuchennych rewolucji”. Magda postanowiła skomentować całą sytuację i powiedzieć, co tak naprawdę zmusiło ją do korzystania z wózka inwalidzkiego. 

Kilka tygodni temu Magda Gessler wybrała się w podróż do Toronto. Znana restauratorka po lotnisku przemieszczała się na wózku inwalidzkim, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Zaczęły pojawiać się pogłoski, że gwiazda zmaga się z poważnymi problemami kręgosłupa. Wtedy głos zabrała jej córka – Lara, która chciała wyjaśnić sytuację.

W przypadku, kiedy są większe lotniska i coś się zdarzy albo ma problemy ze stawami czy kolanem, bo miała jakiś czas temu problem z kolanem, to wykorzystuje taką pomoc – powiedziała córka Gessler.

Magda Gessler ujawnia swój stan zdrowia

Odnieść się do tej sytuacji postanowiła sama Magda Gessler. Podczas rozmowy z Agencją Informacyjną Newseria Lifestyle, zdradziła, co tak naprawdę się stało. Jak wyjaśnia gwiazda, doznała nieprzyjemnej kontuzji podczas upadku na planie „Kuchennych rewolucji”, czego skutkiem jest nadwyrężone ścięgno kostki. Ortopeda, który konsultował kontuzję – Robert Śmigielski, zalecił Magdzie, aby uważała na nogę i starała się ją oszczędzać.

Absolutnie nie powinnam stać, czekać w kolejkach, bo i tak bardzo długo stoję w „Kuchennych rewolucjach”. Proszę sobie wyobrazić, że od ośmiu lat nie zwolniłam się ani nie przedstawiłam ani jednego zwolnienia lekarskiego. Osiem lat to 270 odcinków, razy pięć, proszę to sobie policzyć – podsumowała gwiazda TVN.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuchenne rewolucje: Magda Gessler wprowadziła naleśniki z fjutem
  2. Zmelanżowana Magda Gessler na Instagramie. „Miny mówią same za siebie”
  3. Fani zdruzgotani. Gwiazda „M jak Miłość” wylądowała na bruku, straciła wszystko

 

 

Poprzedni artykułNeymar chciał oddać hołd Hawkingowi? Jego zdjęcie OBURZYŁO internautów
Następny artykułNiezwykłe odkrycie. Te mumie mogą być kosmitami
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl