Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, ile Hubert Urbański zarabia za prowadzenie programu „Milionerzy” i gdzie sobie dorabia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.06.2022 13:37

Wiemy, ile Hubert Urbański zarabia za prowadzenie programu „Milionerzy” i gdzie sobie dorabia

Hubert Urbański
fot. instagram.com/huberturbanski_official

Prowadzący programu „Milionerzy” wielokrotnie widział, jak uczestnicy wygrywają pokaźne sumy pieniędzy. Sam nie może narzekać na brak gotówki, o której marzą biorący udział w teleturnieju gracze.

Hubert Urbański związany jest z programem TVN od samego początku jego istnienia, czyli ponad 20 lat. Dziennikarz nie raz widział, jak uczestnicy dwoili się i troili, by odpowiedzieć na pytania z wiedzy ogólnej. Każde prawidłowe typowanie zbliżało ich do zostania milionerami.

Okazuje się, że sam prowadzący nie musi martwić się o finanse tak jak niektórzy uczestnicy programu. „Milionerzy” to nie jedyne źródło utrzymania mężczyzny, który może pozwolić sobie na wygodne życie.

„Milionerzy”: ile zarabia Hubert Urbański?

Dziennikarz obecnie jest symbolem teleturnieju emitowanego w TVN i z pewnością nikt nie potrafi wyobrazić sobie na jego miejscu nikogo innego. Okazuje się, że współpraca z produkcją niesamowicie opłaca się prezenterowi.

Jak podaje „Super Express”, Hubert Urbański za jeden sezon programu „Milionerzy” potrafi otrzymać stawkę równą nawet 250 tysiącom złotych. Biorąc pod uwagę, że stacja w ciągu roku wypuszcza dwie edycje show, prowadzący już dawno temu mógł nazwać samego siebie milionerem.

Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze — mówił podczas jednego z wywiadów.

Okazuje się jednak, że program telewizyjny nie jest jedynym źródłem dochodów dziennikarza. „Milionerzy” przynieśli Hubertowi Urbańskiemu rozpoznawalność, która obecnie jest w cenie, i to wysokiej.

Prezenter, by zarobić dodatkowy grosz, często wciela się w rolę konferansjera podczas medialnych wydarzeń. Jak sam przyznaje, stawka za jego usługi waha się od 15 do 20 tysięcy złotych.

Poprowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tys. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku — wyznał.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Źródło: Viva.pl