Właściciele nie chcieli już swojego psa, którego przygarnęli, kiedy był jeszcze szczeniakiem. Siłą zaciągnęli go do schroniska, gdzie bez mrugnięcia okiem porzucili go w koszmarnych warunkach. Zwierzę było śmiertelnie wystraszone, ale nie robiło to na nich wrażenia. Dzięki nagraniu całego zdarzenia historia tego psiaka miała szczęśliwy finał.

Kiedy pies zobaczył, że właściciele prowadzą go do schroniska, wpadł w panikę. Czworonóg czuł, że dzieje się coś złego, dlatego tuż przed wejściem z całych sił zapierał się i próbował jak najdłużej pozostać na wolności. Rodzina nie miała litości, zwierzak siłą został umieszczony za drzwiami.

Właściciele siłą zaciągnęli psa do schroniska

Rodzina przygarnęła psa, kiedy był malutki. Po dwóch latach, z nieznanych powodów, postanowiła oddać go do schroniska. Właściciele siłą zaciągnęli go do miejsca, które nie cieszyło się dobrą opinią. Zwierzak próbował się zapierać, ale sznur na jego szyi i siła mężczyzny nie dawały mu szans. Na miejscu obecny był też chłopiec, który wychowywał się z nim, ale nie wyglądał na poruszonego.

właściciele
fot. screen Facebook

Kiedy w końcu właścicielom udało się wciągnąć psa do środka, zostawili go przerażonego i po prostu wrócili do domu. Na szczęście ich wizyta została nagrana, a film trafił do sieci, dzięki czemu porzucony pies dostał szansę na nowe życie.

Pies dostał nowe życie

Przerażony czworonóg spędzał kolejne dni w schronisku. Jego zachowanie wskazywało na to, że nie był dobrze traktowany w swoim domu. Bał się nawet smyczy i miał niewielkie szanse na adopcję. Kiedy nagranie z jego udziałem trafiło do sieci, sytuacja nagle się zmieniła. Internauci udostępniali film, którym w końcu zainteresowały się media.

WŁAŚCICIELE
facebook.com/RescueDogsRockNyc

Zwierzę zostało zauważone przez współzałożyciela nowojorskiej organizacji ratującej psy, który bardzo przejął się jego losem. Mężczyzna zajął się transportem czworonoga w złym stanie i zabrał go pod opiekę swojej fundacji. Uspokojenie go trwało długo, ale po pewnym czasie był gotowy na nowe życie. Udało się znaleźć kochającą rodzinę, która przygarnęła go i z wielką troską dbała o jego zdrowie.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Wiozła swojego kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest poruszył ją do głębi
  3. Łabędź za nic nie chciał zejść z ruchliwej ulicy. Do akcji musiała wkroczyć policja
  4. Pies prosił właściciela o spacer. W mgnieniu oka zmienił zdanie, gdy zobaczył, co go czeka na dworze
  5. Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa
  6. Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies
Poprzedni artykułAnna Zejdler jest z Markiem Bukowskim? Była żona Ibisza pokazała się z przystojnym aktorem
Następny artykułCo do hummusu? 8 prostych produktów, które idealnie pasują
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.