Włosy pewnej kobiety wymagały odświeżenia. Nie miała ona pojęcia, że wizyta u fryzjera będzie miała tak tragiczne skutki. Kiedy opuściła salon, dostała udaru mózgu. Jaka była jego przyczyna?
Jak może zakończyć się wizyta u fryzjera? Zniszczone, źle ścięte włosy to wcale nie najgorszy scenariusz. Dla 47-letniej kobiety przygotowania do ważnego przyjęcia okazały się fatalne w skutkach.

Wizyta u fryzjera

Wizyta u fryzjera, miała być czystą formalnością. Adele Burns wybrała się do salonu, by podciąć i zafarbować swoje włosy. Niestety, kobieta nie tylko była niezadowolona z nowej fryzury, ale również w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Kiedy Adele nie była zadowolona z efektu koloryzacji, fryzjerka postanowiła uratować jej włosy. W tym celu, aby wypłukać niepożądany kolor, stylistka sześć razy umyła kobiecie głowę. 47-latka spędziła w salonie wiele długich godzin, a na koniec, za feralną usługę zapłaciła sporą sumę. Jednak dopiero to, co wydarzyło się po pewnym czasie, miało naprawdę ocenić kompetencje fryzjerki, której klientka dostała udaru. Co było jego przyczyną?

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Ogromnie smutna wiadomość obiegła media. Śmierć była nagła, nikt nie mógł przewidzieć najgorszego, nie żyje Wojciech Potocki
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Farbowane włosy

Zabieg okazał się mieć wpływ na stan zdrowia kobiety. Po kilkunastu godzinach od opuszczenia salonu fryzjerskiego, Adele zaczęła się źle czuć. Kobieta zadzwoniła do swojego męża, lecz podczas rozmowy straciła przytomność. Kiedy trafiła do szpitala, okazało się, że dostała ciężkiego udaru.

Według specjalistów głównym powodem udaru, była zbyt długo ułożona na umywalce i odchylona głowa. Naczynia krwionośne, które były zaciśnięte, pod wpływem wstania z fotela uległy otwarciu i zostały przerwane przez krew.

47-latka pozwała salon fryzjerski o ogromne odszkodowanie. Kobieta, w wyniku udaru ma trudności z mówieniem, czytaniem i pisaniem, a bez pomocy bliskich nie jest w stanie wykonywać codziennych czynności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

włosy
Fot. Engin_Akyurt, Pixabay

Kobieta wybrała się do fryzjera, aby podciąć i zafarbować swoje włosy.

włosy
Fot. ChristianeBrand, Pixabay

Niestety, w wyniku spędzenia zbyt wielu godzin na myjce kobieta dostała udaru.

włosy
Fot. Martha Dominguez de Gouveia, Unsplash

Klientka salonu, po kilkunastu godzinach od wizyty, trafiła do szpitala. Domaga się miliona funtów odszkodowania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: ciekawe.interia.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.