Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów i nie jest już blondynką?
Karina Sulich
Karina Sulich 30.01.2020 19:02

Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów i nie jest już blondynką?

włosy
instagram.com/agakaczor

Włosy potrafią całkowicie odmienić wygląd człowieka! Agnieszka Kaczorowska, która mogła pochwalić się pięknymi, długimi blond włosami postanowiła przejść metamorfozę i zmienić ich kolor? Jak wygląda gwiazda?

Agnieszka Kaczorowska, która zasłynęła dzięki roli Bożenki w popularnym serialu Klan, a dziś jest dumną Instamamą, postanowiła przejść metamorfozę! Fani mogli zauważyć, że gwiazda przefarbowała swoje włosy i już nie jest blondynką! Niektóre media poinformowały, że radykalnie zmieniła kolor.

Agnieszka Kaczorowska zmieniła włosy

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę? Metamorfozę roztańczonej gwiazdy można było zauważyć, kiedy ta zamieściła na Instagramie nowe, rodzinne zdjęcie. Odkąd aktorka i tancerka została mamą uroczej Emilki, kobieta zasypuje swoich fanów fotografiami córki oraz postami dotyczącymi macierzyństwa.

Choć na pierwszy plan zawsze wysuwa się jej dziecko, zjawiskowo piękna Agnieszka Kaczorowska nie może pozostać niezauważona. Fani sądzili, że gwiazda przefarbowała włosy! Czy mają rację?

Agnieszka Kaczorowska: Instagram

Instagram Agnieszki Kaczorowskiej to miejsce pełne dobrej energii, a z każdego, dodawanego przez nią zdjęcia wręcz biją pozytywne wibracje oraz miłość. Kiedy aktorka postanowiła pochwalić się nową, rodzinną fotografią wykonaną przez Marka Podolczyńskiego, poza pięknym obrazkiem i szczęśliwą, kochająca rodziną, widać, że gwiazda Klanu oraz Na dobre i na złe zmieniła swoje włosy!

Czy Agnieszka Kaczorowska postanowiła pożegnać się z byciem blondynką? Choć na zdjęciu kobieta wygląda zupełnie inaczej, a jej włosy przybrały odcień głębokiego brązu, aktorka… dementuje plotki! Kiedy jedna z fanek zapytała ją o metamorfozę, ta szybko odpisała na jej komentarz.

-Nie… takie zdjęcie. Kolor niezmienny od urodzenia – przyznała gwiazda.

Uważacie, że gwiazda powinna przejść metamorfozę? Który kolor bardziej pasuje Agnieszce Kaczorowskiej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

włosy

Agnieszka Kaczorowska zmieniła włosy? Na zdjęciu z półroczną córeczką oraz mężem Maciejem Pelą, wykonanym przez Marka Podolczyńskiego, gwiazda wygląda zupełnie inaczej.

włosy

Aktorka i tancerka nie zrezygnowała z bycia blondynką. W komentarzu pod postem dementuje plotki.

włosy

Gwiazda jest posiadaczką niezwykle pięknych, długich, złocistych blond włosów. W której wersji Agnieszka Kaczorowska bardziej wam się podoba? Waszym zdaniem gwiazda powinna zostać szatynką?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda „Królowych życia” w młodości. Pokazała zdjęcie przed operacjami, piękna?
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
  3. Imbir może być szkodliwy dla zdrowia. Za żadne skarby go nie jedz, jeżeli spełniasz choć jeden z warunków