Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaczorowska z mężem przy boku przekazała smutne informacje, doświadczyli wielu przykrości: „Warto powiedzieć, że to trwa kilka lat”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2021 18:43

Kaczorowska z mężem przy boku przekazała smutne informacje, doświadczyli wielu przykrości: „Warto powiedzieć, że to trwa kilka lat”

Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela pojawili się podczas jednej z ostatnich emisji programu Pytanie na śniadanie, gdzie opowiedzieli o fali krytyki, z którą przyszło im się zmierzyć po opublikowanym przez aktorkę poście na Instagramie, dotyczącym mody na brzydotę. Zdradzili również, jak sobie z nią poradzili.

Hejt, który spłynął na Agnieszkę Kaczorowską, bez wątpienia nie był dla niej obojętny, szczególnie ze względu, że znajduje się w zaawansowanej ciąży. Sama przyznała w trakcie programu, że przez swój stan trudniej jest sobie z tym wszystkim radzić.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o krytyce

Słynna Bożenka z Klanu na wstępie zaznaczyła, że w błogosławionym stanie ciężej jest przyjąć tak ogromną falę krytyki na własne barki. Jak twierdzi, emocje są wówczas znacznie większe i silniejsze.

Na kanapie programu Pytanie na śniadanie obok aktorki usiadł jej małżonek Maciej Pela, który od początku bronił swojej ukochanej i przyznał, że odkąd stanowią parę, bezustannie muszą mierzyć się z falą krytyki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Warto powiedzieć, że to trwa kilka lat. Odkąd się zeszliśmy, to cytując: brzydki on, tępa ona, dwa pustaki, zgiń, niech twoje dziecko umrze – wspomniał Maciej Pela.

Jak Agnieszka Kaczorowska radzi sobie z hejtem?

Aktorka Klanu i nie tylko przyznała, że lata spędzone w show-biznesie nauczyły ją radzić sobie z falą krytyki oraz nieprzyjemnymi komentarzami, które uderzają jej osobę. Dodała, że z hejtem walczy od lat dziecięcych, a wszystko zaczęło się jeszcze w latach dziecięcych.

W momencie, kiedy siedem, osiem lat temu rozpoczęłam intensywną pracę w mediach, to tego było coraz więcej […] Z mojego punktu widzenia, to jest taki upust swoich emocji i swoim frustracjom wspomina Agnieszka Kaczorowska.

Dodała również, że po części jest to wina portali społecznościowych, które rzekomo napędzają taką falę krytyki. Warto podkreślić jednak, że aktorka sama zamieściła wpis do sieci. Co o tym sądzicie?

Zobacz zdjęcia:

Sprawa hejtu dotyczyła publikacji o modzie na brzydotę Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie.

Razem z Maciejem Pelą zdradzili, jak i od kiedy radzą sobie z hejtem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: pomponik.pl