Sieć sklepów Pepco jest w naszym kraju niezwykle popularna ze względu na różnorodność dostępnych artykułów i ich bardzo przystępne ceny. Czasem asortyment zaskakuje do tego stopnia, że trudno uwierzyć w to, jakie rzeczy można tam dostać.

Ostatnio do oferty sklepu weszły stylowe przedmioty, których w zasadzie każdy z nas używa codziennie. Jakie?

Wielka okazja w Pepco

Teraz w Pepco można dostać eleganckie i szykowne elementy zastawy stołowej. Do wyboru są zarówno talerze głębokie, jak i płaskie w różnych rozmiarach. Wszystkie zachowane są w tej samej estetyce, dzięki czemu można dowolnie je kompletować, mając gwarancję, że domowa zastawa będzie do siebie pasowała.

Co jednak najważniejsze, kosztują naprawdę niewiele. Ich ceny zaczynają się od 15 zł, a najdroższy z talerzy, ten duży, obiadowy jest w cenie 20 zł. Nie ma wątpliwości, że za tak niepospolite i ciekawe pod względem designu elementy zastawy w innych miejscach zapłacilibyśmy kilka razy więcej.

Zresztą, na tym nie koniec interesującej oferty artykułów domowych. Pepco wprowadziło też rustykalne i klimatyczne tacki łupkowe, które idealnie nadają się do rozkładania serów czy wędlin. Ich ceny wahają się między 25 a 40 zł w zależności od rozmiaru.

Ponadto w Pepco można dostać także stylowe wazony. Jeden z nich, pomimo pokaźnych rozmiarów, kosztuje tylko 60 zł. U konkurencji za taką ceramikę trzeba byłoby zapłacić przynajmniej dwa razy tyle. Wzrok klienta na pewno przyciągną też żakardowe poszewki na poduszki. Kosztują zaledwie 30 zł za sztukę, a ułożone na salonowej sofie mogą całkowicie zmienić wygląd tego pomieszczenia.

Zobacz zdjęcia:

pepco
fot. strona internetowa sklepu Pepco
pepco
fot. strona internetowa sklepu Pepco

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl