Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyjątkowe sceny w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Sam Zenek Martyniuk pochwalił uczestnika
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.03.2022 18:05

Wyjątkowe sceny w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Sam Zenek Martyniuk pochwalił uczestnika

Twoja twarz brzmi znajomo
Kadr z: „Twoja twarz brzmi znajomo”, Polsat

Ruszył kolejny sezon muzycznego show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dzisiaj (11 marca) drugi odcinek nowej serii programu. Szykują się niezwykłe emocje, bo na scenie pojawi się aż dwóch Zenków Martyniuków.

Nowe odcinki „TTBZ” można oglądać na Polsacie w każdy piątek o godzinie 20:05. Stacja opublikowała już fragmenty odcinka, z których wynika, że jeden z uczestników wcieli się w Zenona Martyniuka.

„Twoja twarz brzmi znajomo”: Zenek Martyniuk na scenie

Jednym z uczestników „TTBZ” jest Patryk Cybulski. W drugim odcinku programu wcieli się w wokalistę zespołu Akcent, Zenka Martyniuka. Aktor udzielił wywiadu portalowi „Fakt”, opowiadając o tym wyzwaniu.

To był trudna metamorfoza. […] Trudno było mi nauczyć się specyficznej barwy głosu Zenona Martyniuka, długo też zastanawiałem się, jak najlepiej wejść w jego rolę i pokazać na scenie jego ekspresję. Ale jestem bardzo zadowolony z efektu – wyznał Cybulski.

Gwiazdor dodał, że Zenek na scenie nie tańczy na scenie, ale za to wykonuje różne drobne gesty i ruchy, które stały się jego wizytówką. To dokładna ich analiza i nauka stała się największym wyzwaniem.

On ma specyficzne gesty, ruchy. Jest ten paluszek, tupanie nogą czy kiwanie głową, to wszystko jest po coś. Ma swoje wybrane momenty i nad tym głównie pracowałem – powiedział Cybulski w rozmowie z twórcami programu.

Patryk wygrał w pierwszym odcinku. Jak wypadnie w dzisiejszym? Cybulski wybrał utwór „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent, jeden z najpopularniejszych hitów Martyniuka. Warto dodać, że występ Cybulskiego śledził sam Zenek, który po występie wszedł na scenę, by pogratulować aktorowi.

Pan Zenon powiedział mi, że było super – ujawnił Cybulski w rozmowie z „Faktem”.

Warto dodać, że fani programu nie byli zbyt zadowoleni, kiedy dowiedzieli się o pojawieniu się na scenie Martyniuka (więcej TUTAJ). Czy kunszt aktorski Cybulskiego złagodzi te nastroje?

Źródło: fakt.pl, polsat.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy