Wypadek, do którego doszło dzisiaj w niedzielę, niestety okazał się tragiczny. Jak informuje o wszystkim m.in rmf24.pl nie żyją cztery osoby. Droga została całkowicie zablokowana, na miejscu pracują już wszystkie odpowiednie służby, w tym policja oraz pogotowie ratunkowe. Sprawa jest w toku.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy w województwie warmińsko-mazurskim, do którego doszło dzisiaj w niedzielę rano. Cała droga jest zablokowana, na miejscu wypadku działają odpowiedni ludzie.

Wypadek na obwodnicy Olecka

Tragiczny wypadek na obwodnicy Olecka (województwo warmińsko-mazurskie), w wyniku którego zginęły cztery osoby. Doszło do niego na bardzo niebezpiecznym skrzyżowaniu, zderzyły się tam dwa auta osobowe. To nie pierwszy raz, kiedy dochodzi na nim do najgorszego.

— Obwodnicą jechała kia. W tym samym czasie do ruchu na obwodnicy chciał się włączyć fiat, który nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do zderzenia, wszyscy podróżujący fiatem, cztery osoby, zginęli — powiedziała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Olecku Justyna Sznel, jak cytuje jej słowa rmf24.pl.

W wypadku uczestniczyło łącznie sześć osób, z czego cztery zginęły na miejscu.

  1. Magda Gessler w końcu pokazała swoją córkę. Nie jest nią Lara, mało kto wiedział o Julii
  2. „W Kontrze” chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Szczegóły zdarzenia

Jak na razie nie udało się ustalić szczegółowych informacji o osobach tragicznie zmarłych, ale w ocenie oficer prasowej Sznel są to osoby starsze. Jak wstępnie udało się ustalić funkcjonariuszom policji, podróżujący fiatem nie mieszkali w powiecie oleckim.

Wszystkie pozostałe szczegóły oraz dokładne przyczyny wypadku są cały czas ustalane. Na miejsce jedzie już prokuratura, żeby zbadać sprawę. Droga jest całkowicie zablokowana i pozostanie tak jeszcze przez przynajmniej najbliższe kilka godzin. Jak podaje portal zolecka.pl na miejscu działają cztery zastępy straży pożarnej, Policja, pogotowie i LPR.

Pragniemy złożyć najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim tragicznie zmarłych osób. Niestety to nie jedyna przykra wiadomość, o której dzisiaj informujemy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wypadek
fot. wodnik, pixabay

Na miejscy pracują odpowiednie służby (zdjęcie poglądowe).

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie udało się pokonać ciężkiej choroby. Po długiej walce zmarła Katarzyna Lipowiec
  2. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
  3. Uwielbiana gwiazda w końcu urodziła. W sieci pojawiło się zdjęcie ze szpitala, fani zasypują gratulacjami
  4. Pamiętacie Kasię z ”Kogla-mogla”? Przeżyła ogromną tragedię, jej życie już nigdy nie będzie jak kiedyś
  5. Zatrważające wiadomości o trenerze z „Kanapowców” TTV. „Życie wymknęło mi się zupełnie spod kontroli”
  6. Nie żyje, ale zostawił sekretny przepis na ogórki kiszone. Pod żadnym pozorem nie dodawaj 3 popularnych składników

Źródło: rmf24.pl, zolecka.pl

 

Poprzedni artykułUwielbiana aktorka nie żyje. 4-letni synek gwiazdy powiedział, jakie były jej ostanie słowa
Następny artykuł„Urlop menstruacyjny”. Czy kobiety powinny mieć dni wolne w trakcie miesiączki?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl