X Factor: gwiazda programu dopuściła się strasznego czynu. Mężczyzna przez długi czas nie wyjdzie z więzienia, za to co zrobił. Użył swojej sławy i autorytetu, żeby wykorzystać w najgorszy sposób najbardziej podatne na manipulację osoby. Na razie nie mamy komentarza ze strony programu.

Mężczyzna został skazany na 9 lat więzienia w ramach 17-letniego wyroku. Przez następne lata będzie pod obserwacją policyjną. Skazujący go sędzia nazwał go niebezpiecznym manipulantem. Powiedział też byłemu gwiazdorowi programu X Factor, że jego status celebryty już dłużej nie istnieje.

Gwiazdor X Factor skazany na więzienie

W brytyjskim programie X Factor zachwycił swoim głosem. Niestety, okazało się, że w głębi serca jest bardzo złym człowiekiem. Danny Tetley został właśnie skazany na 9 lat więzienia, a później 8 lat nadzoru policyjnego, za seksualne wykorzystywanie nieletnich chłopców w wieku od 14 do 16 lat. 39-letni mężczyzna wykorzystywał swój status celebryty, żeby kontaktować się z ofiarami i wywierać na nich presję.

Od października 2018 roku mężczyzna kontaktował się ze swoimi ofiarami, nieustannie wysyłając im wiadomości, namawiając na wysyłania mu zdjęć i nagrań o charakterze erotycznym. Do poznania chłopców używał statusu celebryty – byli jego fanami. Wysyłał im również nagie zdjęcia samego siebie oraz te otrzymane od innych ofiar. W zamian oferował pieniądze.

Danny Tetley został zatrzymany

Mężczyzna został zatrzymany i ukarany 17-letnim wyrokiem. Spędzi 9 lat w więzieniu, a przed następne 8 będzie nad nim sprawowany dozór policyjny. Linia obrony mężczyzny była taka, że uzależniony jest od alkoholu i narkotyków.

Nie wypada to przekonująco, szczególnie na tle wypowiedzi ofiar. Jeden z chłopców opowiedział, jak traumatyczne było dla niego to przeżycie i jak ciężko jest mu teraz komuś zaufać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

x factor
West Yorkshire Police

Został skazany na 9 lat więzienia.

x factor
Anthony Ying, youtube.com

Danny Tetley wystąpił w programie X Factor.

x factor
Anthony Ying, youtube.com

Bronił się swoim uzależnieniem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Byli w Chinach, kiedy wybuchła epidemia. Teraz wracają do Polski
  2. Wyciekły skandaliczne zdjęcia ze szpitala.Tak przebiega ciężka hospitalizacja Pawła Królikowskiego?
  3. Uwielbiany aktor odchodzi z ”Pierwszej miłości”. Jego postać zginie w tragicznych okolicznościach
  4. Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Związek z miliarderem od początku był szalony
  5. Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jak zarabiała pierwsze pieniądze. Nikt nie podejrzewał, co robiła za granicą
  6. Sąsiedzi już dłużej nie wytrzymają. Rudi Schuberth doprowadza ich do szewskiej pasji, jest jeden główny powód

źródła: theguardian.com, fakt.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego