Zaproszenie na ślub wywołało ogromną kontrowersję! Kiedy zdjęcie ukazało się w sieci, rozpętała się prawdziwa burza. Internauci nie kryli swojego oburzenia. Obleśne i wulgarne – pisali na Facebooku. Okazuje się, że w takich kwestiach zdecydowanie lepiej jest postawić na klasykę…

Latem sezon ślubny trwa w pełni. Kiedy wszystko jest już ustalone, a sala i termin ślubu dopięte na ostatni guzik – najwyższa pora zaprosić gości weselnych. W dalszym ciągu najchętniej wybierane są zaproszenia papierowe. Im bardziej eleganckie i klasyczne, tym lepiej. Ta para jednak postanowiła zerwać z utartymi schematami. To był ogromny błąd…

Zaproszenie na ślub wywołało oburzenie

Nudne i oklepane zaproszenie ślubne? Ci nowożeńcy postanowili wyłamać się ze schematu! Swoją kartkę postanowili wykonać w 100% własnoręcznie – brzmi świetnie, prawda? Niestety, w praktyce wyglądało to zupełnie inaczej. 

Na pierwszej stronie zaproszenia zobaczyć możemy kilka wspólnych fotografii nowożeńców. Największą część zajmuje jednak zdjęcie, które najprawdopodobniej nigdy nie powinno się tam znaleźć… 

Na zdjęciu widać, jak para… styka się językami. Jak byście zareagowały, dostając takie zaproszenie? No właśnie… Całe szczęście pozostałe zdjęcia, które zostały umieszczone na kartce są o wiele łagodniejsze. To jednak nie wszystko. Nieco bardziej spostrzegawczy i dociekliwi Internauci dostrzegli w zaproszeniu jeszcze jeden niuans!

Data ceremonii w przypadku tej pary nie może być przypadkowa

Na zaproszeniu na ślub widnieje bardzo specyficzna data. Według amerykańskiego zapisu 20 kwietnia zapisywany jest jako: 4/20. Liczbę tę szczególnie kojarzyć będą miłośnicy i wielbiciele marihuany. Dlaczego? Otóż użytkownicy powyższego narkotyku świętują tego dnia swoją miłość do używki!

Co więcej, godzina 4:20 jest ich zdaniem najlepszą porą na palenie! Bez względu na to, czy będzie to popołudnie, czy też poranek… Uważacie, że to może to być przypadek, a Internauci doszukują się zbyt wiele? Ich komentarze na grupie na Facebooku zdecydowane nie kryją obrzydzenia.

– Nigdy w życiu nie widziałam niczego brzydszego. Miało być śmiesznie i zabawnie, a wyszło po prostu wulgarnie – pisze jedna z kobiet.

-Tak się właśnie kończy, kiedy dzieci mają dzieci… To żenujące! – dodaje kolejna.

– Doprawdy nie wiem, co autorzy mieli na myśli. To nie jest ani śmieszne, ani ładne – komentuje na koniec ostatnia oburzona Internautka.

A wam jak się podoba takie zaproszenie na ślub? Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę oryginalny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Facebook.com @ That’s It, I’m Wedding Shaming

Niektóre ze zdjęć na zaproszeniu nigdy nie powinny się tam znaleźć.

Zaproszenie na ślub
Facebook.com @ That’s It, I’m Wedding Shaming

Myślicie, że nowożeńcy próbowali być zabawni?

Zaproszenie na ślub
Unsplash.com @jontyson

Wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby zakochani zdecydowali się na inne zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta chciała zrobić wymarzony manicure. Wyszła z salonu z potworną infekcją
  2. Wstajesz o tej godzinie? To znaczy, że będziesz szalenie bogata i szczęśliwa!
  3. Teściowa zgotowała synowej koszmar. „Gdy zamieszkaliśmy z nią po ślubie, zaczęło się prawdziwe piekło”
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

 

Poprzedni artykułKobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
Następny artykułRenata Beger dziś. Nie uwierzycie, jak się zmieniła najsłynniejsza posłanka Samoobrony!
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.