Zdjęcie chorej działaczki, które ta opublikowała z okazji rocznicy powstania w Getcie Warszawskim, wywołało niepokój wśród jej fanów. Janina Ochojska już od dłuższego czasu zmaga się z poważną chorobą – zdiagnozowano u niej bowiem raka piersi. Od tego momentu kobieta zachęca do regularnych badań.

Janina Ochojska od czasu zdiagnozowania choroby nie udziela się za często w mediach społecznościowych. Znana działaczka zrobiła jednak wyjątek i niedawno opublikowała zdjęcie w sieci, na którym pozuje bez peruki. Wszyscy fani życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdjęcie działaczki wywołało szok

Janina Ochojska postawiła sobie w życiu za cel pomoc innym. Znana działaczka nie jest jednak w pełni sił, ponieważ jakiś czas temu zdiagnozowano u niej raka piersi. Od tego czasu kobieta zachęca innych do regularnych badań, gdyż jak przyznaje, sama je zaniedbywała.

Zdjęcie Ochojskiej wywołało niemałe poruszenie, gdyż na ujęciu pokazała się po chemioterapii bez peruki. Fanów zaniepokoił stan zdrowia działaczki. Okazało się jednak, że jest już na ostatnim etapie leczenia onkologicznego i wraca powoli do zdrowia. Fani nie stronili od składania jej życzeń.

  1. Będziemy mogli wyjechać na wakacje za granicę? Wiceminister zdrowia właśnie odpowiedział
  2. Media dotarły do tajnych informacji ws. ograniczeń. Już w poniedziałek padną druzgocące słowa
  3. Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek. Malutka Laura i Klara wyglądają razem uroczo „Piękny widok. W rodzeństwie siła”

Kim jest Janina Ochojska?

Janina Ochojska jest działaczką, założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej. W pierwsze działalności humanitarne zaangażowała się już w 1984 roku we Francji, gdzie leczyła się na chorobę Heinego-Medina, która wywoływana jest przez wirusa polio. W 1992 roku postanowiła założyć PAH.

Mimo że zdjęcie, które opublikowała w Internecie, wskazuje na to, że choroba odbiła swój ślad, działaczka wychodzi na prostą. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdjęcie
Fot. twitter.com/JaninaOchojska

Zdjęcie działaczki zaniepokoiło fanów.

zdjęcie
Fot. facebook.com/JankaOchojska

Janina Ochojska powoli wraca do zdrowia.

zdjęcie
Fot. twitter.com/JaninaOchojska/

Założycielka PAH czuje się lepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzaskowski zapowiada wielki kryzys w Warszawie. Sytuacja jest poważna
  2. Padł termin ws. zagranicznych lotów. Ogromna nadzieja dla wielu Polaków
  3. Inwazja ślimaków w Polsce. Jak usunąć ślimaki z ogrodu? 6 sposobów, numer 3 jest hitem
  4. Anna Powierza: „Nie zafunduję córce traumy”. Chodzi o koronawirusa
  5. Łukasz Szumowski o otwarciu salonów fryzjerskich. Zdradził swoje obawy, ostrzega Polaków
  6. Czy obostrzenia mogą niebawem powrócić? Łukasz Szumowski przekazał mało pocieszające wieści

Źródło: pikio.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.