Zdjęcie, które jakiś czas temu trafiło do sieci, wywołało spore zamieszanie. Znajdują się na nim dwie piękne kobiety. Podpowiadamy, że jedna z nich to słynna Naomi Campbell. Mimo że modelka jest znana na całym świecie, to w Polsce druga kobieta ze zdjęcia cieszy się o wiele większą popularnością. 

Jak szybko poznaliście panią widniejącą po lewej stronie fotografii? A może nadal macie wątpliwości? Podpowiadamy – uśmiechnięta blondynka to sama… Magda Gessler! Zaskoczeni?

Magda Gessler w przeszłości 

Znana restauratorka obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek nie tylko w kraju, ale i na świecie. Kiedy pada jej nazwisko, każdy przed oczami ma piękną blondynkę z burzą loków na głowie, jednak kiedyś znana restauratorka wyglądała trochę inaczej. 

Na zdjęciu z przeszłości ma zdecydowanie krótsze włosy, elegancko upięte. Jej twarz wygląda nieco inaczej, jednak błysk w oku wciąż jest ten sam. Pewnie tylko jej najwięksi fani nie mieli problemu z rozpoznaniem sławnej gwiazdy. 

Magdę Gessler ma wielu fanów 

Magda Gessler jest bardzo wyrazistą postacią. Niektórzy ją kochają, inni wręcz odwrotnie. A to za sprawą wyrazistego charakteru, który budzi skrajne emocje. Znana restauratorka jest bardzo stanowcza i nie znosi kompromisów, co niejednokrotnie mogliśmy zauważyć w programie Kuchenne Rewolucje

Udało wam się ją rozpoznać na zdjęciu? Trzeba przyznać, że to nie łatwe zadanie biorąc pod uwagę, jak gwiazda na przestrzeni czasu bardzo się zmieniła. Dajcie znać w komentarzu, jak wam poszło. Daliście radę? Uważacie, że Magda wygląda teraz lepiej? 

zdjęcie
fot. instagram

Magda Gessler opublikowała zdjęcie na Instagramie. Restauratorka nie zdradziła jednak, w którym roku powstała ta niezwykła fotografia.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.