Ostatnie zdjęcie zamieszczona na profilu Joanny Koroniewskiej zapewne wzbudziło w jej fanach ogromny niepokój. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym wygląda, jakby miała podbite oko. Niestety przytrafiła się jej bardzo nieprzyjemna sytuacja. 

Aktorka w swoim wpisie wytłumaczyła dokładnie, co miało miejsce. Internauci przekazali swoje wyrazy współczucia pod zdjęciem. 

Dramatyczne zdjęcie Joanny Koroniewskiej 

Wyglądające bardzo niepokojąco zdjęcie ukazujące obrażenie na oku u Joanny Koroniewskiej obiegło sieć. Fani na chwile wstrzymali oddech, ale na szczęście gwiazda pośpieszyła z wytłumaczeniem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły – napisała Joanna Koroniewska na swoim profilu.

Celebrytka zwróciła przy okazji uwagę na inne problemy związane z oczami. Mianowicie ich silne zmęczenie wywołane na przykład wpatrywaniem się w monitory. 

Sama Koroniewska zaznaczyła, że miewała silne problemy z oczami, niekiedy nawet trudno było je otworzyć, a pieczenie przysparzało wiele cierpienia.

Źródło: Instagram, Super Express

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka