Małgorzata Kożuchowska może się pochwalić wyjątkowo pięknym i oryginalnie wyposażonym domem. AKtorka pokazała, jak i z kim spędziła Wielkanoc a zachwyceni fani komentowali nietypowe stroje jej towarzyszy.

Ta gwiazda już w latach 90. podbiła serca widzów w całej Polsce. Co więcej, wydaje się, jakby od tego momentu czas się dla niej zatrzymał. Mimo zbliżających się 51. urodzin, Małgorzata Kożuchowska nadal zachwyca na ekranie, ostatnio m.in. w „Gierku”, który, choć zebrał mieszane recenzje, był mocno zachwalany przez aktorkę.

Serialowa Natalia Boska może się także poszczycić tytułem jednej z ikon kobiecości i stylu, a oprócz prezentowanych stylizacji, podziw wzbudza także to, w jaki sposób zaaranżowała swój dom. Wnętrza emanują elegancją i smakiem, nie brakuje także nietuzinkowych rozwiązań, które mogą stanowić nie lada inspirację.

Małgorzata Kożuchowska spędziła stylowe święta. Do mediów trafiły zaskakujące zdjęcia

Jeśli chodzi o wnętrza, Małgorzata Kożuchowska zadbała o dosłownie każdy szczegół. Nie brakuje tam wygodnych wypoczynków i eleganckich mebli, łączących w sobie klasyczną elegancję, prostotę i naturalność z nutą nowoczesności. W środku znalazł dla siebie miejsce zarówno fortepian, jak i zajmująca całą ścianę biblioteczka. Niezwykle ciepłe wrażenie stwarza barwna, kwiecista tapeta, położona na ścianie ponad ozdobnymi schodami na piętro.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Gwiazda chętnie chwali się na Instagramie swoim pięknym domem. Nie inaczej było teraz. Wcześniej aktorka przyznała, że ledwo wyrobiła się z przygotowaniami, jednak, ku zaskoczeniu fanów, okazało się, że przystroiła dosłownie wszystko. W wazonach zawitały, wiosenne kwiaty, a na głowach ukochanych psów… zajęcze uszy.

Święta, święta i…po świętach… ale zające zostają! – oznajmiła wesoło w poniedziałek, pokazując zabawną fotografię.

Roześmiana Małgorzata Kożuchowska pozowała ze swoimi udekorowanymi ulubieńcami, a w tle pyszniła się kanapa i gęsta roślinność — a wszystko opromienione słońcem. Nie ma wątpliwości, że wiosna na dobre zawitała do domu gwiazdy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl