Znaki zodiaku determinują niemal wszystko w naszym życiu. Choć wielu może wydawać się to nierealne, cechy przypisane nam przez gwiazdy naprawdę mają ogromną moc. Szczególnie ważne są w relacjach z innymi ludźmi – dlatego te znaki nigdy nie powinny łączyć się w pary. Ich  związki po prostu nie mogą skończyć się inaczej niż katastrofą!

Horoskopy nie są dla wszystkich – jedni wierzą w nie bezgranicznie, inni omijają szerokim łukiem. Bez względu na to, do której grupy należymy, dobrze jest wiedzieć, co przygotował dla nas los. Zastanawiasz się, czemu twój każdy związek kończy się prawdziwym dramatem? Koniecznie sprawdź, które znaki zodiaku nigdy nie powinny być razem. Twoje życie uczuciowe ci za to podziękuje.

Znaki zodiaku, które nie pasują do siebie

Baran i Byk 

Astrolodzy twierdzą, że zodiaki, które położone są niedaleko siebie w kalendarzu, nigdy nie powinny być razem. Bliższa relacja między nimi jest zwiastunem łez i nadszarpniętych nerwów. Baran i Byk to jedno z tych miłosnych połączeń, które nigdy nie powinno się wydarzyć. Baran to istota, która twardo stąpa po ziemi, a Byk cechuje się wrodzoną uczuciowością i wrażliwością. Różnice między wami dostrzeżecie szybciej, niż mogłoby się wydawać. 

Bliźnięta i Panna 

Zarówno Bliźnięta, jak i Panny nie potrafią być zbyt stali w uczuciach. W związku z tym fascynacja i zachwyt drugą osobą okażą się tylko chwilowe. Pierwsze problemy i różnice w postrzeganiu świata pojawią się dość szybko. Owszem, możecie być dobrymi kolegami, ale to wszystko. Głębsze uczucia i prawdziwa relacja jest w tym przypadku czymś zupełnie niemożliwym. 

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Które znaki do siebie nie pasują?

Lew i Koziorożec

Związek Lwa i Koziorożca to prawdziwa tykająca bomba, która w sercach pozostawi spustoszenie na długi czas. Lwy to osoby, które nienawidzą krytyki skierowanej pod swoim adresem. Z kolei Koziorożce robią wszystko, aby udowodnić swoje racje. Nie znoszą, kiedy rozmówca podważa ich autorytet i nigdy tego nie ukrywają. Rozbieżności mogą pojawić się również, jeśli chodzi o pieniądze. Lwy uwielbiają wydawać, a Koziorożce posiadają wrodzoną skłonność do oszczędzania.

Na koniec dodajmy jeszcze, że miłość pomimo tego, co widzimy na wielkim ekranie, nie zawsze jest zjawiskiem pięknym i kolorowym. Znaki zodiaku mogą pomóc nam uniknąć miłosnej katastrofy, dzięki czemu znalezienie właściwego partnera może być o wiele przyjemniejszym wyzwaniem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
pixabay.com @Takmeomeo

Niektóre zodiaki nigdy nie powinny być razem. 

Znaki zodiaku
pixabay.com @aliceabc0

Ich związek daleki będzie od ideału. 

Znaki zodiaku
pixabay.com @JonatasEduardo

Czasami lepiej jest odpuścić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald’s do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

 

Poprzedni artykułPies przeszedł operację oczu i w końcu zobaczył swoją rodzinę. Wideo z jego reakcją jest hitem
Następny artykułMężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.