Lelum.pl

fot. instagram.com/gogglebox_official

Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo

3 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Znaki zodiaku są w stanie powiedzieć o nas rzeczy, z których sami nie do końca zdajemy sobie sprawę. Okazuje się, że gwiazdy doskonale określiły nasz charakter i przydzieliły poszczególne cechy. Co za tym idzie, osoby spod niektórych znaków zodiaku potrafią kłamać jak z nut. Lepiej nie wierzyć im na słowo.

Znaki zodiaku są w stanie powiedzieć o nas rzeczy, z których sami nie do końca zdajemy sobie sprawę. Okazuje się, że gwiazdy doskonale określiły nasz charakter i przydzieliły poszczególne cechy. Co za tym idzie, osoby spod niektórych znaków zodiaku potrafią kłamać jak z nut. Lepiej nie wierzyć im na słowo.

Znaki zodiaku podobno motywują nasze działania. Niektóre z nich krętactwo mają już w naturze i niewiele będą umiały z tym zrobić. Mając wiedzę, o ich znaku zodiaku, możemy być bardziej ostrożni i mniej łatwowierni. Sprawdźcie, na które zodiaki lepiej uważać.

Znaki zodiaku: najlepsi kłamcy

Rak

Rak to bardzo ostrożny znak. Nie przepada za zmianami, nie lubi się dzielić, gdy urządzi swoją przestrzeń, nie ma ochoty nigdzie się z niej ruszać.

Dlatego jego ciemniejsza strona pojawia się głównie wtedy, gdy ma urządzić scenę zazdrości (koloryzuje stan swojego cierpienia i umęczenia, żeby zatrzymać partnerkę przy sobie).

Gdy ktoś proponuje mu zmiany, albo ma w planach zostawić go i pójść swoją drogą, rak stanie na rzęsach, żeby wymyślić ckliwą historyjkę, która wzruszy tak, że nie będzie można odstąpić go na krok.

Waga

Waga, choć znak łagodnego usposobienia, bardzo szybko się denerwuje. Bez znaczenia czy nie udaje się jej jakaś błahostka, czy chodzi o poważne dramaty, ciśnienie wagi podnosi się do takiego samego rozgrzanego stopnia.

Dlatego kierując się nerwami, będzie koloryzował spotkane go przykrości tak, żeby przez długi czas ciśnienie broń Boże nie opadło. Lepiej dzielić jego opowieści na dwa, albo nawet trzy.

Wodnik

Wodnik to znak osób oryginalnych, trochę odizolowanych od rzeczywistości. To namiętny eksperymentator ludzkich reakcji. Czuje się zawsze poza światem, dlatego pozwala sobie na małe prowokacje.

Jednak to znak, który bardzo dba, by nikogo nie skrzywdzić i wie kiedy się wycofać. Jeśli doprowadza cię do szału albo płaczu, a jego mina jest niewzruszona, po prostu urządza sam sobie teatrzyk jednego widza.

Znaki zodiaku, które kłamią jak z nut

Bliźnięta

Ten znak ma podwójną naturę. Niestety obie bardzo lubią zmieniać rzeczywistość. Problem w tym, że potem gubią się w swoich wersjach i wpadają z tego powodu w niezłe tarapaty.

Bliźnięta w pracy są pracowite, więc chętnie obgadują tych, co ich zdaniem się lenią, a z drugiej strony w domu, nie potrafią ruszyć palcem, bo nie lubią się męczyć. Tak samo z kłamstwami, nagadają sensacyjnych plotek, by następnego dnia z zapałem burzyć się nad ich treścią.

Skorpion

Pionier w posiadaniu złych cech charakteru. Dlatego nie odmówimy mu bycia kłamcą, który chętnie wykorzysta różne szmugle i machlojki do zapanowania nad tym, nad czym ma właśnie ochotę zapanować, albo posiąść to, co ma właśnie ochotę posiadać.

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku

Rak będzie ciągle robił wyrzuty swojemu partnerowi, by w końcu skończyć jako ofiara wymagająca opieki.

znaki zodiaku

Uważaj na wodnika, będzie manipulował i zmyślał, żeby popatrzeć sobie na twoje wzburzone reakcje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  • Jakie wykształcenie ma Marta Lempart? Prawda może zaskoczyć wielu
  • Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Komentarzom nie ma końca
  • Pogodynka z TVP zwolniona. Podjęli taką decyzję po tym, co zrobiła na wizji

Źródło: magia.onet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Samo Życie

Awantura w "Sprawie dla Reportera", Kaszewiak wyszedł, Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała
Czytaj więcej >

Samo Życie

Umówiła się z poznanym w sieci mężczyzną i przeżyła najgorszą randkę w życiu. Kiedy dostała SMS, zamarła
Czytaj więcej >

Samo Życie

Norwegowie ujawniają, co zrobił Dawid Kubacki, kiedy dowiedział się o hospitalizacji żony
Czytaj więcej >

Samo Życie

Kosmetyczka spojrzała na paznokcie klientki i zamarła. To, co zobaczyła, zmusiło ją do pilnej interwencji
Czytaj więcej >

Samo Życie

Krzysztof odłączył od tlenu własną matkę. To, co zrobił później poraża, Polskę obiegły mrożące wieści
Czytaj więcej >

Samo Życie

Nastolatki dręczyły woźnego w szkole. Miał tego dość i zdecydował się zemścić, niebywałe, do czego się posunął
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]