4 Znaki zodiaku, które są skazane na sukces. Ich życie przypomina „serię fortunnych zdarzeń”, każdą porażkę są w stanie przekuć w sukces i nawet z najgorszej porażki wychodzą z twarzą. Oni po prostu są skazani na sukces, który przyjdzie im łatwiej niż komukolwiek.

Inteligencja, kreatywność i spontaniczność, a poza tym duże poczucie estetyki pozwala niektórym znakom zodiaku po każdym kłopotach upaść na cztery łapy. Na dodatek w sposób najbardziej dla nich korzystny. To prawdziwi szczęściarze. 

Znaki zodiaku skazane na bogactwo i luksus

Wodnik – z pozoru oderwany od rzeczywistości, funkcjonuje w świecie własnych zasad. Jak żaden inny znak ma przyjaciół wśród tak wielu ludzi, że w każdej opresji ma się do kogo zwrócić o pomoc. Wodnik nie jest materialistą, który uwielbia pieniądze, które uwielbiają jego. 

Byk – byki twardo stąpają po ziemi, a dzięki swojemu mocnemu charakterowi zawsze wiedzą jak w ostatniej chwili uniknąć zagrożenia. Żaden inny znak nie jest takim estetą. Byk uwielbia piękno, sztukę i kocha otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Życie w luksusie sprawia mu wielką przyjemność, dlatego mimowolnie jego drogi układają się w pasmo sukcesów, przynosząc tym samym wysokie honoraria.

  1. Niesamowite, Martyna Wojciechowska ogłosiła kolejną radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy
  2. W trakcie smażenia mięsa z fileta z kurczaka wypływa biała wydzielina? Prawda jest niesmaczna
  3. Prezydent podpisał tarczę antykryzysową 4.0. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków

Sukces i bogactwo domena żywiołu powietrza

Bliźnięta – sukces i bogactwo są bliskie bliźniętom, które jak żadne inne mają talent do wszystkiego. Szybko się uczą, a w tarapaty wpadają przez nieuwagę, albo świadomie, ratując z opresji innych. Na szczęście wrodzona inteligencja pozwala im wyjść z kłopotów obronną ręką i w taki sposób, by niczego im nie brakowało.

Waga – takie nerwusy jak wagi wciąż pakują się w kłopoty, są spontaniczne i pełne poczucia humoru, dlatego finalnie wszystko kończy się dobrze. Wagi są wyposażone w duży pierwiastek odpowiedzialności, a to poczucie powoduje, że zawsze starają się zarabiać na tyle, by czuć się bezpiecznie i móc pozwalać sobie na wszystko, na co będą miały ochotę.

Bogactwo i luksus wiążą się z umiejętnością zarabiania pieniędzy, a to z kolei cechuje tych o najmocniejszych charakterach. Jeden z artykułów poświęciliśmy urodzonym uparciuchom.

4 szczęśliwe znaki zodiaku:

znaki zodiaku
fot. pexels.com/pixabay

Wodniki uwielbiają przyjemność, a nie znoszą obowiązków. Muszą zarabiać dużo, by cieszyć się życiem, na szczęście mają do tego wielkie predyspozycje.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/Roberto Nickson

Byki kochają wszystko, co jest piękne. Są po prostu skazane na luksus.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/ Andrea Piacquadio

Wagi lubią, gdy stać je na wszystko, czego potrzebują. Potrafią mimo wszelkich kłopotów znaleźć swoją drogę do bogactwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagłe zakażenia w KEP. Zakonnice, księża, biskupi i inne osoby poddane pilnej kwarantannie
  2. Aktywowano protokoły alarmowe, doszło do ekstremalnie potężnego trzęsienia ziemi. Miało siłę 7,4,
  3. Antek Królikowski zwrócił się do taty w Dzień Ojca. Jego słowa poruszają do głębi
  4. Agata Duda została wyróżniona, prawdziwy zaszczyt. Ludzie mają jednak wątpliwości
  5. Grupa nastolatków bawiła się na plaży. Przypadkiem dokonali wstrząsającego odkrycia, wszystko nagrali
  6. Wdowa wsypała prochy męża do śmietnika. Powód nie mieści się w głowie

 

Poprzedni artykułKolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nas
Następny artykułNie żyje kolejna gwiazda TTV. Wiadomość przekazał Rinke Rooyens
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.