Znaki zodiaku mogą wiele o nas powiedzieć. Nie tylko to, jaki partner do nas pasuje albo w jakiej pracy czujemy się najlepiej. Znaki zodiaku mogą odkryć przed nami również bardzo całuśną tajemnicę… Chcesz dowiedzieć się, które znaki zodiaku całują najlepiej? Zapytałyśmy o to gwiazdy.

Znaki zodiaku, o których przeczytasz poniżej to prawdziwi mistrzowie pocałunku. Osoby urodzone pod tymi znakami mają naturalny wdzięk, czar i talent do całowania, który na pewno obudzi motylki w twoim brzuchu i może sprawić, że ugną się pod tobą kolana. 

Które znaki zodiaku najlepiej się całują?

BARAN

Barany są bardzo energicznie i zwłaszcza w kontaktach romantycznych są istnym wulkanem pasji i pożądania. Ich pocałunki są porywiste i namiętne. Uwielbiają francuski styl (z języczkiem), technikę mają dopracowaną do perfekcji. 

LEW

Ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem z natury są bardzo temperamentne i zmysłowe, ich pocałunki zawsze odpowiadają aktualnemu nastrojowi Lwa. Dominacja to coś, co Lwy uwielbiają najbardziej, dlatego zawsze starają się przejąć prowadzenie w całuśnych sesjach na kanapie (lub na blacie w kuchni).

WAGA

Wagi z reguły unikają mocnych i mokrych pocałunków. Wykwintne i wyważone, Wagi uwielbiają smakować pocałunki, dlatego ich buziaki są długie i powolne. Doskonale wiedzą, jak sprawić, by po jednym pocałunku ich partner chciał więcej. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

SKORPION

Skorpiony są bardzo wrażliwe i emocjonalne. Kiedy zdecydują się na obdarzenie kogoś pocałunkiem, muszą mieć pewność, że to właściwa osoba. Całując się ze Skorpionem przygotuj się na niesamowite doznania – szybkie pocałunki będą się bowiem przeplatać z kąsaniem warg i szyi. Skorpiony doskonale wiedza, co robią.

WODNIK

Wodniki to te znaki zodiaku, po których nikt nie spodziewa się, że znają tajniki sztuki całowania. A jednak! Osoby urodzone pod znakiem Wodnika znają wszystkie techniki pocałunków i mają szósty zmysł, jeżeli chodzi o odgadywanie, jakie buziaki kręcą konkretną osobę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Ponad wszystko”

Barany uwielbiają francuski styl (z języczkiem), technikę mają dopracowaną do perfekcji. 

 

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Dear John”

Dominacja to coś, co Lwy uwielbiają najbardziej, dlatego zawsze starają się przejąć prowadzenie w całuśnych sesjach na kanapie.

 

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Gwiezdne Wojny”

Wagi uwielbiają smakować pocałunki, dlatego ich buziaki są długie i powolne.

 

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Romeo+Juliet”

Całując się ze Skorpionem przygotuj się na niesamowite doznania – szybkie pocałunki będą się bowiem przeplatać z kąsaniem warg i szyi.

 

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Przeminęło z wiatrem”

Wodniki to te znaki zodiaku, po których nikt nie spodziewa się, że znają tajniki sztuki całowania. A jednak!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  3. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  4. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  5. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  6. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  7. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości

 

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.