Żona Sławomira pokazuje ciało w skąpym bikini. Patrząc na sylwetkę 35-latki, wcale się jej nie dziwimy. Sławny na całą Polskę mężczyzna może pochwalić się niezwykle piękną życiową partnerką.

Zimowa, pochmurna aura sprzyja ucieczkom do ciepłych zakątków świata. Nic więc dziwnego, że Sławomir i jego żona Kajra, postanowili wybrać się do bardziej słonecznego miejsca i naładować baterie na kolejne pracowite miesiące. 35-latka postanowiła pochwalić się w swoich mediach społecznościowych pięknymi widokami i nienaganną sylwetką. Skąpe bikini odsłania wiele.

Żona Sławomira pokazuje ciało

Żona Sławomira pokazuje ciało podczas zimowych wakacji z gwiazdorem. Kajra ma się czym chwalić. 35-latka ma piękną sylwetkę, nic więc dziwnego, że kąpieli słonecznych zażywa w skąpym, dwuczęściowym kostiumie. Zdjęcie, które kobieta postanowiła dodać na swojego Instagrama, poruszyło jej fanów. Internauci nie kryją zachwytu i rozpływają się nad urodą kobiety.

-Przepięknie Pani wygląda. Mówię do dziewczyny, patrz Lewandowska znowu na wakacjach, po czym scrolluje w dół, a tam superkajra – komentują obserwatorzy.

Kim jest żona Sławomira?

Żona Sławomira to Magdalena Kajrowicz, aktorka i piosenkarka, którą mogliśmy oglądać filmach takich jak Jutro idziemy do kina, czy wielu znanych serialach. Kobieta wystąpiła między innymi w M jak miłość, Ojcu Mateuszu, Czasie honoru oraz Blondynce, a także swego czasu podbijała rynek Bollywoodzki.

Sławomir i Kajra wybrali się na wakacje, aby uczcić kolejną rocznicę swoich zaręczyn oraz odpocząć po niezwykle pracowitym okresie. Gwiazdor, który swoimi piosenkami wbił się na listy przebojów, miał bardzo pracowity rok.

Jak waszym zdaniem w bikini, prezentuje się jego żona?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
instagram.com/superkajra

Żona Sławomira pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wyjazdu.

żona
instagram.com/superkajra

Kobieta dumnie pozuje w stroju kąpielowym. Nic dziwnego, 35-latka ma przepiękną sylwetkę.

żona
instagram.com/superkajra

Kajra wygląda niesamowicie. Kobieta zebrała masę ciepłych słów od swoich fanów. Wszyscy są zachwyceni jej wyglądem.

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.