Żona nie do końca radzi sobie z przemianą duchową swojego męża. Chciałaby cieszyć się z tego, że jej ukochany znalazł szczęście w religii, ale mężczyzna nagle zmienił swój sposób patrzenia na świat i okazało się, że coraz ciężej jest im się dogadać, szczególnie w kwestiach dotyczących najbardziej intymnych spraw.

Spory z powodów światopoglądowych mogą zrobić związkowi ogromną krzywdę. Brak zgody co do fundamentalnych zasad, którymi kierujemy się w życiu, jest niewyobrażalnie ciężki do przeskoczenia. Właśnie w takim położeniu znalazła się pewna żona, której mąż wraz z odnalezieniem wiary, zmienił swój sposób życia. 

Mąż nie pójdzie z nią do łóżka

Ona — ochrzczona, ale niewierząca, on — niedawno nawrócony katolik. W ich związku zaczęło się psuć, odkąd mężczyzna silnie związał się z wiarą. Chciałaby akceptować to, co dla niego ważne, ale wpływa to również na jej życie i kobieta nie widzi sposobu, w jaki można rozwiązać ten problem tak, by obie strony były zadowolone.

mąż
unsplash.com

Niedawno się nawrócił.

Małżeństwo ma już dwójkę dzieci i kobieta nie chce po raz kolejny zachodzić w ciążę. To nie kwestia tego, że nie che następnego dziecka — dowiedziała się, że następna ciąża mogłaby zagrozić jej życiu. Przyjmuje więc antykoncepcję hormonalną, i do tej pory nie było z tym żadnego problemu. To zmieniło się wraz z nawróceniem męża.

Żona nie chce poddać się nowym metodom 

Od kiedy mężczyzna jest wierzący, nie zgadza się na seks z użyciem antykoncepcji. Kobieta nie ufa za to naturalnym metodom. Żadne z nich nie może pójść w tej sytuacji na kompromis.

Ciężko znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie takiej sytuacji. Każde z małżonków chce uszanować wolę drugiej strony, ale na nich samych wpływa to negatywnie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
unsplash.com

Jeszcze niedawno byli szczęśliwi w związku

mąż
unsplash.com

Teraz nie potrafią się dogadać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: kafeteria.pl

Poprzedni artykułJak chronić skórę przed smogiem? 5 niezawodnych składników
Następny artykułJak się ubrać do Energylandii? Wygoda to podstawa
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego