Żona Krzysztofa Rutkowskiego pochwaliła się w mediach społecznościowych metamorfozą. Nie wszyscy podzielają jej entuzjazm na widok zębów. Maja Plich postawiła na bogate zdobienia.

Nie od dziś wiadomo, że znany polski detektyw upodobał sobie świecące i luksusowe dodatki. W mediach społecznościowych można zobaczyć, że na własne przyjemności nie szczędzi gotówki.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego niedawno udowodniła, że podziela gust męża. Ostatnio odważyła się na zaskakującą metamorfozę.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zrobiła sobie złote zęby

Maja Plich pochwaliła się nowym zakupem w mediach społecznościowych, ukazując szczerozłoty uśmiech. Decyzją kobiety zachwycony jest sam Krzysztof Rutkowski, który ostatnio zabrał żonę na wykwintną kolację. Na Instagramie publikował zdjęcia z odmienioną ukochaną.

Okazuje się, że żona Krzysztofa Rutkowskiego musiała długo negocjować z dentystą, aby pozwolił jej na taką ozdobę. Zadowolona z metamorfozy argumentowała decyzję również wzrostem inflacji. Dla kobiety była to najlepsza z możliwych inwestycji.

Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasachpisała żona Krzysztofa Rutkowskiego, prezentując szczerozłoty uśmiech.

Wyświetl ten post na Instagramie

Krzysztof Rutkowski
Fragment relacji Krzysztofa Rutkowskiego na Instagramie (instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/)
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski zdradził, skąd ma pieniądze. Nie ukrywa, że stać go na luksusy
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Pudelek.pl