Jakiś czas temu pojawiły się informacje o tym, że Piotr Kraśko trafił do szpitala. Nie podano jednego, konkretnego powodu tej konieczności, a w mediach spekulowano jedynie, że wynika to z przepracowania dziennikarza, który w ostatnim czasie szczególnie był zajęty obowiązkami.

Niezależnie od przyczyny hospitalizacji w takich przypadkach nie ma miejsca na bagatelizowanie. Zdaje sobie sprawę z tego jego żona, której bardzo zależy na tym, by mąż żył nieco zdrowiej. Ma zresztą dla kogo, choćby dla ukochanej córki.

Jak miewa się Piotr Kraśko?

Nic nie wskazuje na to, żeby stan Piotra Kraśki pogarszał się. Można spodziewać się, że za jakiś czas będzie mógł wrócić do domu. Wydaje się jednak, że to, jak długo w nim pozostanie, będzie zależało tylko od niego. Jego pracoholizm już prawdopodobnie niekorzystnie wpłynął na organizm, a sytuacja może pogorszyć się, jeśli dziennikarz nieco nie przystopuje.

Do tego zresztą zachęcać ma jego żona. Jak twierdzi magazyn „Na Żywo”, rozmawiała już ze swoim małżonkiem i jasno przedstawiła mu swoje stanowisko. Chce, by opanował się z pracą, bo ma dla kogo żyć. Szczególnie córka ma za nim bardzo tęsknić, ale nie chodzi tylko o nią. Zdrowy Kraśko mógłby pomagać także żonie w wielu przydomowych obowiązkach i doglądaniu stadniny koni, czego teraz nie może robić.

Wcześniej zresztą miał nawet nie mieć na to zbyt wiele czasu. Rzekomo Piotr Kraśko miał być już do tego stopnia pochłonięty pracą, że swój służbowy telefon odbierał dosłownie o każdej porze. Można jednak przypuszczać, że wizyta w szpitalu doprowadzi do poważnej refleksji w głowie dziennikarza. Ciężka praca oczywiście popłaca, ale trzeba znać umiar we wszystkim.

Fakt, że Piotr Kraśko lubił poświęcać się swojemu zawodowi w pełni, nie może nikogo dziwić. Wystarczy spojrzeć na projekty, których podejmował się raptem w ciągu kilku ubiegłych latach. Prowadził dla stacji TVN kilka różnych programów, w tym sztandarowe „Fakty” oraz „Dzień Dobry TVN”. Ponadto pracował także dla radiostacji Tok FM.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Kraśko przyznał się do winy. Zostanie skazany bez rozprawy? Wiemy, jaka kara mu grozi
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: pomponik.pl/ Na Żywo

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl