Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.03.2022 12:13

Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie

Ranczo
fot. TRICOLORS/East News

Violetta Arlak zagrała w kilku produkcjach, jednak największą sławę przyniosło jej „Ranczo”. Teraz gwiazda pokazała się na ściance w osobliwej kreacji. Ta niecodzienna stylizacja zdecydowanie przykuła wzrok i wywołała poruszenie.

Wielbiciele polskiego kina gangsterskiego zapewne pamiętają kultową scenę z filmu „Chłopaki nie płaczą”, w której główny bohater przychodzi do dziekanatu chcąc prosić o szansę po niezdanym egzaminie. Wówczas na ekranie pojawiła się wystylizowana Violetta Arlak ze swoim charakterystycznym „Dziekan… prosi”. Trzeba przyznać, że aktorka wypadała doskonale w rolach dumnych, emanujących seksapilem kobiet.

Nic dziwnego, że widzowie pokochali odgrywaną przez nią postać żony Wójta, Haliny Kozioł. Choć gwiazda ma na koncie wiele interesujących ról, to właśnie „Ranczo” przyniosło jej największą popularność.

Gwiazda serialu „Ranczo” pokazała się na ściance. Wybrała osobliwą stylizację

Wydaje się, że, podobnie jak odgrywane przez nią postacie, Violetta Arlak doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i na ściankach dumnie prezentuje swoją kobiecość i wdzięk, nie stroniąc od odważnych kreacji. Podczas pierwszej prezentacji „Kogel mogel 4” z uśmiechem pozowała w obcisłej, połyskującej, ciemnoczerwonej sukience i długich kozakach.

Jednak ostatnia stylizacja gwiazdy wprawiła wszystkich w prawdziwe zdumienie. Violetta pojawiła się na premierze w Teatrze Capitol, z którym jest związana. Zagrała w „Kiedy kota nie ma…” i „O co biega”. Teraz zaś przykuła uwagę reporterów podczas premiery „Małżeństwo to morderstwo”.

Gwiazda wkroczyła na ściankę w oryginalnej stylizacji rodem z kina retro. Na tę okazję wybrała czarne szorty i top, na który narzuciła długi, welurowy płaszcz z futrem w kolorze aksamitnego granatu.

Niczym gwiazda kina noir podkreśliła całość mocnym intensywnym makijażem oczu, a kostium uzupełniały wysokie kozaki na obcasie oraz srebrzysta torebka, nadająca całości dodatkowego blasku.

Jak Wam się podoba taka stylizacja?

Raczo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”

Źródło: Pomponik