13 posterunek to serial, który kochały miliony polskich widzów. Aktor, który pojawił się w produkcji, zmarł w wieku 48 lat. Smutne wieści przekazał jeden z kolegów i współpracowników artysty — Dariusz Kosmowski. Niestety, nie żyje Mikołaj Klimek.

13 posterunek sprawił, że artysta stał się rozpoznawalny. To jednak jego głos znała większość rodaków. Był narratorem w Pokemonach, SpongeBobie czy My Little Pony. Ostatnio zagrał też w filmie Zenek. Mikołaj Klimek zmarł 12 lipca w Warszawie.

Nie żyje Mikołaj Klimek, grał w serialu 13 posterunek

Jak podaje portal krknews.pl, Mikołaj Klimek zasłabł podczas jazdy na rowerze. Prawdopodobnie doznał udaru lub zawału serca. Oficjalna przyczyna śmierci artysty nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.

Mikołaj Klimek zaskarbił sobie serca widzów, podkładając głos w takich produkcjach jak Shrek, Wiedźmin czy Zenek. Epizodycznie zagrał także rolę w 13 posterunku, dzięki czemu stał się rozpoznawalny także z wyglądu.

  1. Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła. Jej stylizacja na wybory rozbiła bank „Jest Pani piękna”
  2. Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. „Po Bielanach grasuje morderca”
  3. W nocy Andrzej Duda opublikował przekaz od swojej żony. Nie przebierała w słowach

Śmierć Mikołaja Klimka — artyści i przyjaciele żegnają mężczyznę

Niestety, Mikołaj Klimek zmarł niespodziewanie, 12 lipca. Oficjalnie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci oraz czy w sprawie brały udział osoby trzecie. Środowisko artystów w mediach społecznościowych wyraża żal spowodowany śmiercią gwiazdora.

Mikołaj Klimek od lat zajmował się profesjonalnie dubbingiem. Mężczyzna dzięki swojemu wyjątkowemu głosowi pracował przy produkcjach najbardziej popularnych gier, seriali, filmów i bajek. Ostatnie przedsięwzięcie, w którym brał udział to głośny film o Zenku Martyniuku Zenek. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Stawiają płot z drutu kolczastego na granicy z Polską. O co chodzi?
  3. Jak farbować włosy w domu, by uzyskać wymarzony kolor? Znamy niezawodne sposoby
  4. Kosmetyki diy podbijają serca kobiet. 6 prostych pomysłów na domowe produkty
  5. Nagle Andrzej Duda zaczął mówić o LGBT. Podał przykład z własnego życia
  6. Nie żyje aktor znany z „Klanu”, „Na wspólnej” i „Na dobre i na złe”. Śmierć przyszła nagle, poznaliśmy prawdopodobną przyczynę

Źródło:se.pl, krknews.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.