Adriana Kalska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Jest także niesamowicie aktywna na swoich social mediach. Niedawno gwiazda podzieliła się zaskakującą grafiką.

Aktorka dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie z jednego z wywiadów amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Pod fotografią piosenkarki znalazł się również jej cytat. Czy może mieć to związek z Mikołajem Roznerskim?

Adriana Kalska dodała interesującą grafikę

Gwiazda, której największą popularność przyniosła rola w kultowym serialu TVP „M jak Miłość”, od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Często zamieszcza w nich tajemnicze cytaty, teksty motywacyjne czy kolorowe grafiki. Tym razem Adriana Kalska znów podzieliła się z obserwatorami interesującym postem.

Aktorka już jakiś czas temu rozstała się ze swoim ukochanym Mikołajem Roznerskim. Gwiazdy tworzyły jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, a poznali się właśnie na planie uwielbianego przez widzów „M jak Miłość”. Mimo rozstania wciąż wcielają się oni w jedną z serialowych par.

Byli zakochani niechętnie rozmawiają na temat ich związku i zaskakującego rozstania. Adriana Kalska często jednak publikuje coś, co według jej fanów, może mieć nawiązanie do aktora i ich relacji. Tym razem gwiazda podzieliła się grafiką z wywiadu wokalistki Taylor Swift. Zdjęcie zawiera wymowny podpis.

– Nigdy z nikim nie dziel się swoimi problemami. 80 procent osób to nie obchodzi, a pozostałe 20 procent cieszy się, że je masz — czytamy. To dlatego nie komentuje swojego rozstania?

Adriana Kalska ig
Instagram/adriana.kalska.official

Czy właśnie dlatego aktorka nie wypowiada się na temat jej rozstania z Mikołajem Roznerskim?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.