Agata Duda od początku istnienia w życiu politycznym i medialnym stroni od upubliczniania intymnych informacji. Pierwsza dama stara się, by sfera prywatna była dostępna tylko dla najbliższych. Niestety – nie wszystko udało się utrzymać w tajemnicy. Brat Pierwszej Damy wyjawia prawdę. Wiemy, co ich poróżniło.

Agata Duda od wielu lat nie utrzymuje kontaktu ze swoim bratem. O ich dzieciństwie mogliśmy przeczytać w książce Dom, sen i gry dziecięce. Opowieść sentymentalna autorstwa jej ojca, jednak oficjalna przyczyna kłótni nie była znana. Brat Pierwszej Damy przerywa milczenie.

Agata Duda skrywa rodzinny sekret

Mimo iż dzieciństwo Pierwszej Damy opisane jest dokładnie w książce, to nie znajdziemy tam informacji o trwającym wiele lat konflikcie między rodzeństwem. W rozmowie z Gazetą Wyborczą Jakub – brat Agaty Dudy – wyjawił, co spowodowało, że nie utrzymują ze sobą ciepłych, rodzinnych relacji.

Zaczęło się od zróżnicowanych przekonań wychowawczych i religijnych dziadków. Jakub Kornhauser opowiada, jak poglądy rodziny odbiły się na jego relacjach z siostrą.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Znamy szczegóły konfliktu w rodzinie prezydenckiej

– Gdy byłem mały, obowiązywały w domu dwie narracje – jedna, że rodzina taty jest żydowska, druga, że austriacka – opowiadał Jakub Kornhauser w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Mężczyzna przekonuje, że to właśnie żydowskie sposób wychowania dziadka i katolickie poglądy babci wpłynęły na różnice w przekonaniach między rodzeństwem. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej brat Pierwszej Damy twierdzi, że przez mocne wychowanie obecnie jest agnostykiem, co najwyraźniej nie spotkało się z uznaniem Agaty Dudy.

Bardzo często kłótnie między krewnymi spowodowane są różnicami poglądów, które są wpajane w nas od dziecka. Mamy nadzieję, że Pierwszej Damie uda się szybko rozwiązać konflikt i cieszyć się rodzinnym spokojem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
fot. twitter.com @prezydentpl/Grzegorz Jakubowski

Agata Duda stara się nie ingerować w życie polityczne

agata duda
fot. instagram.com/prezydent_pl/

Pierwsza Dama chroni swoją prywatność

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Od dziś przedłużenie zakazu. Trzeba pamiętać
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień

Źródło: gazetawyborcza.pl viva.pl pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.