Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy dziś stanowi inspirację dla milionów kobiet. Pojawiły się nawet głosy, że to właśnie na żonie Andrzeja Dudy wzoruje się ikona stylu Małgorzata Kożuchowska! Nie zawsze tak było — w przeszłości stawiała na bardziej praktyczne rozwiązania. Zobaczmy jej stare zdjęcia!

Żona prezydenta wzbudza poruszenie, ilekroć przekroczy próg Pałacu Prezydenckiego. Na palcach jednej ręki można policzyć okazje, kiedy Pierwsza Dama nie zachwyciła strojem lub wizażem. Jednak w przeszłości nie przywiązywała zbyt wielkiej wagi do swojego uczesania — mimo że zawsze wyglądała szykownie, dopiero po objęciu stanowiska zaczęła naprawdę błyszczeć! Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała — lubiła eksperymentować. Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy zmieniała się na przestrzeni lat. Raz stawiała na klasykę, żeby innym razem zdecydować się na radykalne cięcie albo całkowitą zmianę koloru. Uważacie, że powinna wrócić do dawnego stylu? Koniecznie oceńcie metamorfozę żony Andrzeja Dudy! 

Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy zachwyca. Jak się zmieniała?

Kiedy Andrzej Duda zaczął starać się o fotel prezydenta, jego żona nosiła już krótkie włosy. Mimo że styl Pierwszej Damy zmienił się na przestrzeni lat, od początku przywiązywała wielką wagę do wizerunku. Na spotkania z wyborcami męża przychodziła starannie przygotowana — zawsze elegancka, zaczesywała swoją cieniowaną grzywkę na prawą stronę. A wcześniej?

Jak wyglądała Agata Duda kiedyś? W przeszłości Pierwsza Dama preferowała uczesanie, które przypominało do złudzenia obecną fryzurę jej córki, Kingi Dudy. Na najstarszym zdjęciu, do jakiego udało się dotrzeć internautom, ma proste, opadające na ramiona blond włosy z przedziałkiem pośrodku. Agata Duda: fryzura żony Andrzeja Dudy z czasem uległa zmianie. Z okazji walentynek prezydent udostępnił zdjęcie, na którym Pierwsza Dama ma krótkie brązowe włosy, przycięte równo na wysokości szczęki. 

Agata Duda: fryzura żony prezydenta dziś wygląda naprawdę stylowo. Styl.pl podaje, że Pierwsza Dama stanowi inspirację między innymi dla Małgorzaty Kożuchowskiej. A może to zupełny przypadek i obie panie po prostu lubią podobny styl? Z czasem partnerka Andrzeja Dudy zapuściła włosy i zdecydowała się na jaśniejszy odcień. Podczas publicznych wystąpień najczęściej zaczesuje je do tyłu, co podkreśla wysokie kości policzkowe kobiety. 

Jaki styl ma Agata Duda?

Nie tylko fryzura Agaty Dudy zmieniła się na przestrzeni prezydentury jej męża. Wyraźnie widać, że Pierwsza Dama z czasem nabrała odwagi i zaczęła eksperymentować z wyglądem — z powodzeniem! 

Agata Duda na początku zakładała głównie garsonki lub zestawy składające się ze spódnicy i koszuli. Z czasem postawiła na sukienki, a nawet zdarza jej się pokazać w spodniach! Szczególną sensację wzbudziła kwiatowa stylizacja z przezroczystościami oraz asymetryczna biało-czarna kreacja, w której wystąpiła w Białym Domu.

Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy zmieniała się na różnych etapach życia. Która z wersji najbardziej przypadła wam do gustu?

ZOBACZ EWOLUCJĘ FRYZUR AGATY DUDY:

agata duda: fryzura
Fot.instagram.com @prezydent_pl

Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy stanowi przedmiot wielu dyskusji. 

agata duda: fryzura
Fot. twitter.com Agata Duda

Żona Andrzeja Dudy w przeszłości nosiła podobne uczesanie jak jej córka Kinga. 

agata duda: fryzura
Fot. twitter.com Andrzej Duda

Agata Duda: fryzura Pierwszej Damy kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Uwierzylibyście, że miała brązowe włosy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu
  2. Gdzie zjeść śniadanie w Warszawie? 10 najlepszych knajp na sobotni poranek
  3. Ile waży Marta Kaczyńska? Znana prawniczka ma 167 cm i jest szczuplutka
  4. Ewa Farna zagrała w filmie! Do sieci właśnie trafił zwiastun, artystka gra tam dużą rolę
  5. Jak prać kaszmir? Poznaj TRZY zasady, które pozwolą ci cieszyć się ulubionym swetrem

źródła: styl.pl

Poprzedni artykułEwa Minge trafiła do szpitala! „Życie czasem rzuca nas na kolana”
Następny artykułDominika Gwit tańczy „Jezioro Łabędzie”. Chce zostać baletnicą?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.