Ewa Farna jeszcze do niedawna była znana przede wszystkim ze swojej twórczości muzycznej, a teraz polsko-czeska piosenkarka debiutowała jako aktorka. Do sieci właśnie trafił zwiastun produkcji z jej udziałem. Artystka gra tam dużą rolę — dała radę? Wiemy, o czym będzie produkcja! Czy będziemy mogli zobaczyć film w Polsce?

Ewa Farna miała za sobą bardzo pracowity rok, a na dodatek niedawno została mamą. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda znalazła na to wszystko czas! Okazało się, że między koncertami a przygotowywaniem się do macierzyństwa wokalistka zdążyła zagrać w filmie, który już niebawem trafi do kin — właśnie ukazał się zwiastun! W kogo wcieliła się piosenkarka? To będzie pierwszy raz, kiedy spróbuje swoich sił jako aktorka. Czy jej postać okaże się szczególnie istotna dla fabuły? Zdradzamy szczegóły głośnej produkcji filmowej. Wiedzieliście, że to będzie adaptacja bestsellerowej powieści?

Kogo zagra Ewa Farna?

Ewa Farna długo nie zdradzała się ze swoim filmowym debiutem. Dopiero niedawno, kiedy już ruszyła machina promocyjna dzieła, piosenkarka zdecydowała pochwalić się występem na Instagramie. Zdradziła, w czyją rolę się wcieliła!

Kogo zagra Ewa Farna w Uzly a pomeranceOkazało się, że piosenkarka została zaangażowana do roli listonoszki o imieniu Marta. Niestety nie wiadomo, czy bohaterka gwiazdy będzie wyłącznie postacią epizodyczną, czy odegra ważną w filmie kluczową rolę. Jak podaje portal party.pl, Ewa Farna zapowiedziała, że prawdopodobnie film nie zostanie wyemitowany w polskich kinach

O czym jest film Uzly a pomerance?

Film Uzly a pomerance to historia nastolatka o imieniu Darek (Tomás Dalecký). Chłopiec mieszka w Górach Łużyckich ze swoim ojcem (Stanislav Majer) oraz młodszą siostrą Hanną (Emilie Neumeister).

Matka rodzeństwa zginęła w dramatycznych okolicznościach, a jej mąż pogrążył się w depresji, co nie pozostaje bez wpływu na dzieci. Darek dzieli swój czas pomiędzy naukę, opiekę nad małą Hanną oraz dbanie o stado koni. Na szczęście nastolatek zawsze może liczyć na wsparcie Emy (Hana Bartonova). Chłopak stopniowo odkrywa, że dziewczyna jest dla niego kimś więcej, niż tylko najlepszą przyjaciółką.

Jak czytamy na portalu imdb.com, Uzly a pomerance to adaptacja bestsellerowej książki. Jej autorką jest Iva Procházková. Powieść była wielokrotnie nagradzana, została także przetłumaczona na pięć języków. Mimo że część dzieł pisarki została wydana również w naszym kraju, na razie polscy fani Ewy Farnej są skazani na czytanie Uzly a pomerance w oryginale. 

Spodziewalibyście się, że Ewa Farna przyjmie rolę w filmie? To naprawdę wielka szkoda, że Uzly a pomerance nie zostanie wyemitowany w Polsce! Mamy nadzieję, że krytyka doceni zaangażowanie piosenkarki i wysoko oceni jej występ. 

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY FARNEJ W FILMIE:

ewa farna
fot. materiały prasowe

Ewa Farna zagrała w filmie Uzly a pomerance. W kogo się wcieliła?

ewa farna
fot. screen z youtube.com Totalfilm.cz

Myślicie, że piosenkarka dała sobie radę jako aktorka?

ZOBACZ ZWIASTUN:

 Ewa Farna zagrała listonoszkę o imieniu Marta.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktorka „M jak Miłość” pokazała się topless. Fani zachwyceni, zawsze była bardzo niewinna
  2. Michał Wiśniewski z piękną kobietą. Trzymają się za ręce, a twarz artysty jest rozmarzona [ZDJĘCIE]
  3. Kamil Sipowicz wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Kory. „Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej”
  4. Foodsi to aplikacja do taniego kupowania posiłków. Stworzyli ją polscy studenci
  5. Kamil Sipowicz wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Kory. „Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej”

źródła: party.pl, imdb.com

Poprzedni artykułAktorka „M jak Miłość” pokazała się topless. Zrobiła to z ważnego powodu
Następny artykułIle waży Marta Kaczyńska? Znana prawniczka ma 167 cm i jest szczuplutka
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.