Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Rubik z rodziną opuścili nasz kraj. Smutne, co ją spotkało daleko od Polski, wiemy w jakim jest stanie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.04.2022 19:04

Agata Rubik z rodziną opuścili nasz kraj. Smutne, co ją spotkało daleko od Polski, wiemy w jakim jest stanie

Agata Rubik
fot. instagram.com/agata_rubik

Agata Rubik wraz z całą rodziną zdecydowali się na urlop poza granicami kraju. Ponownie wybrali jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Niestety, żonę kompozytora spotkała przykra sytuacja, która sprawiła, że zamiast cieszyć się kolejnym dniem w raju, kobieta jest przykuta do łóżka. „Walczę o życie”.

W Polsce pogoda w kratkę, jak przystało na prawdziwą wiosnę. Nie dziwne więc, że wiele gwiazd postanowiło skorzystać ze świątecznego urlopu i wyruszyć za granicę w poszukiwaniu idealnego miejsca na wypoczynek.

Na rajskie wakacje zdecydowali się także Piotr i Agata Rubik. Jedna z najpiękniejszych rodzin w show-biznesie spakowała się i wyruszyła w trwającą ponad dobę podróż. Tę Wielkanoc postanowili spędzić na Hawajach.

To miał być wymarzony urlop. Tymczasem Agata Rubik wylądowała w łóżku

Choć początkowo mało kto dawał szansę słynnemu kompozytorowi i początkującej modelce, teraz zapewne wiele osób chciałoby być na ich miejscu. Para wraz z dwoma córkami — Heleną i Alicją — często wyjeżdża na wakacje. Do tej pory widzieli już Bora-Bora, wylegiwali się na plażach Miami, zwiedzili Turcję, Ateny, Barcelonę i inne, wspaniałe miasta, chętnie dzieląc się z fanami pięknymi zdjęciami.

Wydaje się jednak, że jedno z odwiedzonych miejsc szczególnie podbiło ich serca. Agata Rubik wraz z rodziną przebywa obecnie na Hawajach, gdzie jeszcze do niedawna oddawała się wspólnej rekreacji, zabawie i kosztowaniu miejscowej kuchni. Niestety wiele wskazuje, że to ostatnie skończyło się dla żony dyrygenta bardzo źle.

Była modelka zaskoczyła swoich fanów relacją, na której nie wyglądała zbyt dobrze. Okazało się, że prawdopodobnie podczas pobytu w słynnej, lokalnej restauracji zaszkodziła jej jedna z potraw. Celebrytka pożaliła się fanom, że od kilku dni nie jest w stanie dołączyć do rodziny i korzystać z urlopu.

– Kolejny dzień na rajskich Hawajach spędzony na razie w łóżku. Jest przepiękna pogoda, Piotr z dziewczynkami w basenie, a ja walczę o życie. Dawno się tak nie strułam i wygląda na to, że coś mi zaszkodziło w jednej z wyjątkowych restauracji na świecie – wyjaśniła.

Agata Rubik udostępniła także zdjęcie z hotelowego pokoju. Za oknem widać wspaniały widok okolicy skąpanej w zachodzącym słońcu. Tym bardziej mamy nadzieję, że żona Piotra zdąży jeszcze nacieszyć się tym rajskim miejscem.

Agata Rubik
Agata Rubik
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego